امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104353
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، مولوی نظیر احمد سلامی ظهر امروز در نشست مقدماتی کنگره بین‌المللی «جریان‌های افراطی و تکفیری» ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، مولوی نظیر احمد سلامی ظهر امروز در نشست مقدماتی کنگره بین‌المللی «جریان‌های افراطی و تکفیری» در زاهدان گفت: داعش از احساسات مردم بی خبر استفاده می‌کند.

وی افزود: امت اسلامی امکانات زیادی در اختیار دارد که باید از این امکانات و ظرفیت‌ها بر اساس خرد جمعی استفاده می‌شد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: امت اسلامی از نعمت‌های مادی و معنوی با ارزشی برخوردار است نعمت معنوی آن ایمان به خدا، پیامبر و سنت الهی است که در اختیار امت اسلامی قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که امت اسلامی با کمک آیات قرآن ابر قدرت‌های دوران خود را شکست دادند، تصریح کرد: نعمت مادی نیز وجود فرصت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی است که داریم.

سلامی خاطرنشان کرد: حدود 20 درصد جمعیت کل جهان را مسلمانان تشکیل می‌دهند؛ پیوستگی جغرافیایی کشورهای اسلامی مانند حلقه‌های زنجیر به هم پیوسته‎اند.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که 75 درصد ذخیره نفت کشف شده در اختیار امت اسلامی است، تاکید کرد: امروز فرصت خوبی برای مسلمانان است تا پیام خود را که صلح و دوستی و وحدت و همدلی است به مسلمانان جهان ابلاغ کنند.
انتهای پیام/75005/م30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها