امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104383
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از جوانان اصلاح‌طلب که عمدتاً در حزب منحله مشارکت در سال 88 فعال بودند اخیراً ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از جوانان اصلاح‌طلب که عمدتاً در حزب منحله مشارکت در سال 88 فعال بودند اخیراً تشکل جدیدی را تحت عنوان «نـدا» مخفف «نسل دوم اصلاح طلبان» راه‌اندازی کرده‌اند. این تشکل در مرحله انسجام تشکیلاتی و تبیین برنامه است. 

یکی از اعضای تشکل اصلاح‌طلب «ندا» در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه احتمال دارد صادق خرازی به عنوان دبیرکل این تشکل انتخاب شود، گفت: صحبت‌ها برای شکل‌گیری این تشکل از هشت ماه قبل و پس از انتخابات ریاست‌جمهوری شروع شده بود و از این رو تشکیل «ندا» ربطی به صحبت‌های محمدرضا تاجیک پیرامون نواصلاح‌طلبی ندارد.

*آغاز فعالیت رسمی «ندا» تا دو ماه دیگر/ فعال شدن بخش استانی

این عضو هیأت مؤسس تشکل «ندا» ادامه داد: اگر وزارت کشور با ما همکاری لازم را داشته باشد احتمالاً تا دو ماه آینده فعالیت رسمی این تشکل آغاز خواهد شد.

وی از فراهم شدن مقدمات برای تشکیل این حزب در حد خوب یاد کرد و افزود: بخش‌های استانی تشکل هم فعال شده است.

این عضو هیأت مؤسس تشکل «ندا» تصریح کرد:‌ این تشکل از نشریه هم به صورت هفته‌نامه، هم روزنامه و هم الکترونیک برخوردار خواهد بود، چرا که اکثر اعضاء رسانه‌ای هستند.

وی درباره رویکرد و مانفیست فکری تشکل متبوعش تأکید کرد: رویکرد ما مبتنی بر نگاه خاتمی درباره اصلاحات است که در یکی از جلسات بنیاد باران به تبیین نظرات اصلاحات پرداخت از این رو نگاه ما دقیقاً مبتنی بر نظرات آن جلسه است.

این عضو هیأت مؤسس تشکل «ندا»‌بر همین اساس گفت: همه اعضا کاملاً به ولایت فقیه معتقد هستند و در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب در عید فطر نیز برخی از اعضاء حضور داشتند.

وی از برگزاری جلسات تشکل متبوعش در هر هفته خبر داد و گفت: ما هر هفته جلسه داریم چرا که تشکل ما دقیقاً ساختار حزبی دارد.

این عضو هیأت مؤسس تشکل «ندا» یادآور شد: در حال حاضر جلسات تشکل در دو یا سه دفتر تشکیل می‌شود و تا زمانی که مجوز نگرفته‌ایم متمرکز نخواهیم شد.

وی در پایان افزود: حداکثر تا یک ماه آینده مبانی نظری-اعتقادی حزب در حوزه‌های مختلف منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها