امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104416
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۲
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بی‌شک روز گذشته پرکارترین روز نیروی هوایی ارتش سوریه از زمان آغاز بحران این کشور تاکنون ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، بی‌شک روز گذشته پرکارترین روز نیروی هوایی ارتش سوریه از زمان آغاز بحران این کشور تاکنون به شمار می‌رود.

طی این روز نیروی هوایی ارتش سوریه 122 عملیات را در مناطق و استان‌های مختلف سوریه به اجرا گذاشت که 43 عملیات آن علیه مقرهای گروه تکفیری «داعش» در شرق سوریه بود که کشته و زخمی شدن ده‌ها تکفیری داعشی را به همراه داشت.

در این ارتباط گروه تکفیری داعش با تایید حملات نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مواضعش در شرق این کشور از هلاکت «یحیی السام»، فرمانده میدانی این گروه تکفیری در یکی از مناطق دیر الزور خبر داد.

43 عملیات نیروی هوایی ارتش به مواضع و محل‌های تجمع گروه تکفیری داعش در مناطق ریف شرقی و غربی دیر الزور و رقه انجام شد. 26 عملیات در رقه انجام گرفت که طی آن نیروی هوایی ارتش سوریه مقرهای نظامی و بازرسی داعش و نیز پارکینگ سفارت حلب و استانداری رقه را که در کنترل و تصرف این گروه تکفیری است، هدف قرار دادند.

همچنین نیروی هوایی ارتش سوریه عملیات‌هایی را نیز علیه مواضع داعش در شهر الطبقه و مناطق و شهرک‌های آن در ریف استان رقه به اجرا گذاشت.

افزون بر آن نیروی هوایی ارتش سوریه 41 عملیات را نیز در مناطق و شهرک‌ها و روستاهای ریف شمالی، غربی و جنوبی حلب، مناطق غوطه شرقی دمشق، عدرا و القلمون در ریف دمشق، شهر رستن در حمص، ریف شمالی و شرقی حماه و شهر سراقب در ریف ادلب انجام داد.

براساس جدیدترین گزارش‌های رسیده، عملیات‌های نیروی هوایی ارتش سوریه علیه مواضع داعش هلاکت بیش از 33 تروریست را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها