امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 27
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10442
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک مقام مسئول فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، گفت که «محمود عباس» برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک مقام مسئول فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، گفت که «محمود عباس» برای بازگشت به مذاکرات سازش بدون عمل کردن اسرائیل به توقف شهرک‌سازی و پذیرش راه‌حل دو دولت و تشکیل دولت فلسطین در مرزهای سال 1967، تحت فشار قرار دارد.

وی افزود: اکثریت وزرای خارجه که طی چند روز اخیر از رام‌الله بازدید کردند از عباس خواستند تا با تلاش‌های «جان کری» وزیر خارجه آمریکا برای ازسرگیری مذاکرات سازش همراهی کند و این در حالی است که کری نتوانسته است به تعهد اسرائیل برای توقف شهرک‌سازی یا پذیرش راه‌حل دو دولت بر اساس تشکیل دولت فلسطین در مرزهای سال 1967 و یا ارائه نقشه راه روشن از سوی «بنیامین نتانیاهو» در خصوص راه‌حل دو دولت دست یابد.

این مسئول فلسطینی اظهار داشت: درک بین‌المللی از مواضع طرف فلسطینی وجود دارد اما با این حال جامعه بین‌الملل نگران این است که تلاش‌های کری به منزله آخرین فرصت برای این راه‌حل باشد و اگر آمریکایی‌ها در این امر موفق نشوند دیگر هیچ طرف دیگری موفق نخواهد شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها