امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10442
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۴۳
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک مقام مسئول فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، گفت که «محمود عباس» برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک مقام مسئول فلسطینی که خواست نامش فاش نشود، گفت که «محمود عباس» برای بازگشت به مذاکرات سازش بدون عمل کردن اسرائیل به توقف شهرک‌سازی و پذیرش راه‌حل دو دولت و تشکیل دولت فلسطین در مرزهای سال 1967، تحت فشار قرار دارد.

وی افزود: اکثریت وزرای خارجه که طی چند روز اخیر از رام‌الله بازدید کردند از عباس خواستند تا با تلاش‌های «جان کری» وزیر خارجه آمریکا برای ازسرگیری مذاکرات سازش همراهی کند و این در حالی است که کری نتوانسته است به تعهد اسرائیل برای توقف شهرک‌سازی یا پذیرش راه‌حل دو دولت بر اساس تشکیل دولت فلسطین در مرزهای سال 1967 و یا ارائه نقشه راه روشن از سوی «بنیامین نتانیاهو» در خصوص راه‌حل دو دولت دست یابد.

این مسئول فلسطینی اظهار داشت: درک بین‌المللی از مواضع طرف فلسطینی وجود دارد اما با این حال جامعه بین‌الملل نگران این است که تلاش‌های کری به منزله آخرین فرصت برای این راه‌حل باشد و اگر آمریکایی‌ها در این امر موفق نشوند دیگر هیچ طرف دیگری موفق نخواهد شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها