امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104429
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۸
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از موفقیت ارتش سوریه در آزادسازی شهرک استراتژیک «ملیحه»، در غوطه شرقی دمشق و اعلام ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، پس از موفقیت ارتش سوریه در آزادسازی شهرک استراتژیک «ملیحه»، در غوطه شرقی دمشق و اعلام آن به عنوان منطقه امن هم اکنون نگاه‌ها به اهداف بعدی ارتش سوریه دوخته شده است.

با آزادسازی شهرک ملیحه در واقع امنیت مزارع ممتد از شمال ملیحه تا جنوب آن و از جنوب به شرق این شهرک که مزارع زبدین، عربین، جسرین،‌ دیر العصافیر و حتیته الجرش و مناطق اطراف آن را در برمی‌گیرد، نیز تامین شده و این بدین معناست که ارتش سوریه مواضع خود در خط اول را تحکیم و امنیت ملیحه را در برابر حملات آتی و احتمالی گروه‌های مسلح برای بازگشت به آن به طور کامل تامین کرده است.

یک منبع میدانی سوری در این خصوص توضیح داد که آزادسازی ملیحه به معنای در آستانه آزادی قرار گرفتن شهر استراتژیک «دوما» است، به ویژه آنکه گروه‌های مسلح در این شهر هم اکنون شرایط سختی را سپری می‌کنند و این شرایط موجب بروز شکاف‌ها و اختلافات و جدایی‌ها در آنها خواهد شد که راه را بر آزادسازی این شهر توسط ارتش سوریه هموار خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها