امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104448
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۸
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی خواجه‌وند سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان جلسه این هیأت در جمع خبرنگاران درباره نشست

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی خواجه‌وند سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان جلسه این هیأت در جمع خبرنگاران درباره نشست اعضای هیأت مدیره گفت: جلسه خوبی برگزار کردیم که به نظرم بهتر از جلسات قبل بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود علی دایی با برخی از اعضای هیأت مدیره اختلاف دارد، ادامه داد: هیچ مشکل و اختلافی وجود ندارد و جلسه امروز هم تأکیدی بود بر اینکه میان اعضا و سرمربی تیم اختلافی نیست.

خواجه‌وند درباره حضور بازیکن جدید در تیم پرسپولیس اظهارداشت: صحبت‌هایی کردیم و قرار شده یک هافبک که ترجیحاً دفاعی باشد در اختیار بگیریم. در این جلسه همچنین در مورد نقاط ضعف و قوت تیم حرف زدیم و از آینده و گذشته باشگاه پرسپولیس صحبت کردیم البته باید بگویم که پرسپولیس بدون حاشیه نمی‌تواند باشد و نمی‌توان این تیم را بی‌حاشیه تصور کرد. من فکر می‌کنم پرسپولیس اگر حاشیه نداشته باشد با سایر تیم‌ها فرقی ندارد و جذابیت این تیم به همین حاشیه‌هاست.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص جدایی حقیقی و پولادی و اینکه گفته می‌شود آنها تیم‌های خارجی را خواهان خود می‌بینند، گفت: درباره حقیقی اعلام کردیم که ابتدا باید پیشنهاداتش بیاید تا آنها را بررسی کنیم اما درباره پولادی هم موضع‌مان را اعلام کردیم.

وی افزود: ITC اومانا هم هنوز نیامده و اگر مدارک او برسد در تیم بازی خواهد کرد.

خواجه‌وند در پایان درباره غیبت مونسان در جلسه امروز هیأت مدیره تصریح کرد: او فقط امروز در جلسه حضور نداشت و همیشه در جلسات هیأت مدیره حضوری فعال داشته است.
انتهای پیام/ن

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها