امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104489
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین شماره نشریه «رمز عبور» با عنوان اصلی «وزیران سایه در دانشگاه» منتشر شد. در این

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پنجمین شماره نشریه «رمز عبور» با عنوان اصلی «وزیران سایه در دانشگاه» منتشر شد.

در این نشریه که به موضوعات مرتبط با حوزه آموزش عالی کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اختصاص پیدا کرده ، پرونده و گزارش های ویژه ای در ارتباط با دانشگاه های کشور، روسای تغییر یافته دانشگاه ها در دولت یازدهم و جدول گرایشات سیاسی آنها ، دانشگاه تراز انقلاب اسلامی از نگاه مقام معظم رهبری ، رفتارهای سیاسی جریان فتنه در دانشگاه ها و بررسی حوادث سال های 78 ، 82 و 88 ، عملکرد دولت های یازدهم ، اصلاحات، سازندگی و نهم و دهم در آموزش عالی و ...  به چشم می خورد.

مصاحبه اختصاصی با دکتر کامران دانشجو ، منصور کبگانیان ، محمد مهدی زاهدی ، محمد سلیمانی ، محمد حسین یادگاری، اصغر زارعی، حسن مسلمی نائینی، عبدالرسول پورعباس و ...  با عناوینی چون «آیا وزارت علوم توسط جریانات تندروی سیاسی اداره می شود» ،«جریان فتنه اگر بازگردد جامعه دانشگاهی و جریان انقلابی را پای میز محاکمه می کشاند» ، «بازگشت 140 متهم امنیتی به دانشگاه‌ها» ، «ریشه فتنه 78 را باید در بورس های انگلیس دوران هاشمی پیدا کرد» ،«عناصر پشت پرده کلید فتنه جدید را زده‌اند»،«اداره وزارت علوم توسط وزیر و معاونین سایه» و ... از دیگر مطالب خواندنی این شماره از «رمز عبور» است.

این ویژه نامه همچنین کتابی با عنوان "جنگ 33 روزه؛ غافلگیری در تموز را به قلم نویسنده مطرح فرانسوی ضمیمه خود دارد.

کاوه اشتهاردی صاحب امتیاز و مدیر مسئول «رمز عبور» و محمد حسن روزی طلب سردبیر این نشریه است.

علاوه بر فروش در کیوسک های منتخب مطبوعاتی در تهران و شهرستان‌ها، این نشریه به آدرس  ramzeobour.ir نیز در دسترس علاقمندان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها