امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104497
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
علیرضا مردانشاهی در حاشیه اجلاس گردشگری سلامت در رامسر گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رامسر با اشاره به حضور بهترین ...

علیرضا مردانشاهی در حاشیه اجلاس گردشگری سلامت در رامسر گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رامسر با اشاره به حضور بهترین متخصصان و فعالیت مراکز درمانی پیشرفته در مازندران اظهار داشت: استقرار این طرح در مازندران شرایط گردشگری و ارائه خدمات بین‎المللی‎ درمانی مازندران را سامان می‌دهد.

وی هدف اصلی در این طرح بین‎المللی در کشور را ایجاد توانایی ارائه خدمات درمانی ارزان به بیماران کشورهای عضو CIS همچنین عراق و افغانستان عنوان کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران به حضور غیر سازمان یافته بیماران برخی از این کشورها در ایران اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی ارائه شده چهار دستگاه متولی این حوزه هستند.

این مسئول با اشاره به حجم 100 میلیارد دلاری صنعت گردشگری سلامت در جهان خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه چهارم توسعه کشور مقرر بود که یک درصد از این میزان در ایران جذب شود که با طرح گردشگری سلامت به این هدف نزدیک می‌شویم.

مردانشاهی در پایان از استاندارد بودن امکانات درمانی در مازندران خبر داد و افزود: شرکت‌های گردشگری می‌توانند بر روی این موضوع برنامه‌ریزی و فعالیت کنند.

به گزارش فارس، این همایش بین‎المللی با حضور 9 کشور خارجی و جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در رامسر آغاز به کار کرد و تا 29 مردادماه ادامه دارد.

انتهای پیام/86021/ح20/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها