امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104500
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، علیرضا امینی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار اظهار داشت:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، علیرضا امینی ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار اظهار داشت: عملکرد خبرنگاران از جایگاه ویژه‎ای در نزد خداوند برخوردار است.

وی رسالت خبرنگاری را مانند رسالت انبیاء دانست و تصریح کرد: آنها پیام‎آوران و خبرنگاران به امت‎های خود بوده‎اند.

امنیت یکی از نیازهای اساسی جامعه

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی یادآور شد: تلاش خبرنگاران در راستای آگاهی‎بخشی، توسعه نشاط، پویایی و مطالبه حق و عدالت همانند وظیفه‎ای است که پیامبران الهی اجرا می‌کردند.

امینی با اشاره به نقش خبرنگاران در ایجاد امنیت در جامعه ادامه داد: فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در این راستا وظیفه همسنگری با صنف خبرنگاران را دارند.

وی امنیت را یکی از نیازهای اساسی جوامع بشری عنوان کرد و گفت: بدون امنیت انسان به هیچ هدف دیگری نمی‎رسد و امید است با همکاری خبرنگاران بتوانیم در این راستا به موفقیت‎های تبیین شده، دست پیدا کنیم.

آسودگی خاطر همشهریان در حفظ اموال

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی استان ما را یکی از استان‎های امن و کم جرم دانست و افزود: در زمینه مبارزه با مواد مخدر، سرقت و کاهش تلفات در جامعه خبرنگاران در زمینه اطلاع‎رسانی و انعکاس اخبار همکاری خوبی با ما داشته‎اند.

امینی با بیان اینکه جرائم خشن مانند سرقت از طلافروشی و بانک در استان نداشته‎ایم، اضافه کرد: در زمینه جرائم و سرقت‎های مهم از جمله سرقت از مغازه، اتومبیل و منزل با کاهش چشم‎گیری در استان مواجه هستیم.

وی با اشاره به وجود امنیت در استان تصریح کرد: در این راستا همشهریان در حفظ اموال خود دقت لازم را انجام نمی‎دهند و در این زمینه با خیالی راحت برخورد می‎کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از کاهش پنج درصدی سرقت‎های مهم از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و یادآور شد: در سرقت‎های خرد نیز 10 درصد کاهش داشته‎ایم.

امینی با بیان اینکه میزان سرقت‎ها در استان 9 درصد کاهش داشته است، ادامه داد: با تلاش حوزه آگاهی 620 نفر سارق از آغاز سال جاری تاکنون دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/69010/ق30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها