امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104503
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، محمدرضا نجف‎زاده ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار ضمن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، محمدرضا نجف‎زاده ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: در راستای اهمیت امنیت پیامبر اکرم(ص) می‎فرماید نخست پای شتر را ببند بعد توکل کن.

وی با بیان اینکه این حدیث اصل پیشگیری را بر توکل مقدم می‎داند، تصریح کرد: توکل اساس کار ما است و ما آن را به عنوان یک اصل اعتقادی می‎پذیریم.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه خبرنگاران مطالب آموزشی را منعکس کنند، یادآور شد: در این راستا می‎توانیم امنیتی که مورد نظر است را تامین کنیم.

نجف‎زاده امنیت را یک مقوله اجتماعی دانست و ادامه داد: یکی از شاخصه‎های امنیت نسبیت است و مطلق نیست.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی از نظر گستردگی سومین استان کشور است، گفت: استان ما سی‌و سومین استان در زمینه جرائم در کشور است که کمترین جرائم را دارد.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی یکی از اولویت‎های ناجا در سال جاری در استان را کنترل سرقت‎ها به ویژه سرقت‎های خرد در استان اعلام کرد و افزود: سرقت‎های ما از لحاظ آمار شاید بالا باشد ولی از نظر مبلغ ریالی کم است.

نجف‎زاده با بیان اینکه در استان ما برای اقلام کوچک از جمله دو عدد نهال یا یک عدد شامپو پرونده سرقت تشکیل می‎شود، خاطرنشان کرد: با آموزش همگانی می‎توان آمار سرقت‎ها را در استان کاهش داد.

انتهای پیام/69010/ح20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها