امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104504
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
 به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در ...

 به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در مورد پرونده ح-ب-د و حضور این فرد در پرونده نفت جی گفت: اگر این فردی را که شما می‌گویید متوجه شده باشم، این فرد پرونده‌ای داشته که حکمش صادر، قطعی و اجرا شده است؛ پرونده مفتوح در تهران است و در حال رسیدگی است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: در مورد دادگاه اصفهان و نیابتی که برای احضار این فرد در تهران صادر شده گفت: حکم احضار صادر شده و در صورت عدم مراجعه فرد جلب وی انجام می‌شود.

وی گفت: قبل از حکم نیابتی که اصفهان به تهران فرستاده پرونده‌ای نیز از این فرد در دادسرای انتظامی قضات بوده که این پرونده‌ای وقفه‌ای در اقدام نیابت به وجود نیاورده است.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: برای این فرد احضاریه فرستادند و اقدام می‌شود و اگر این فرد حاضر نشود و دلیل موجهی نداشته باشد، جلب می‌شود.

اژه‌ای در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس در مورد اتهام این فرد گفت: اجمالاً مسئله مالی است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در مورد تخلف کارخانه‌های لبنی و وارد کردن روغن پالم به محصولات لبنی اظهار داشت: حفظ سلامت جامعه بحث مهمی است و بحمدالله وزارت ذیربط وارد شده و باید آنها نظر بدهند.

حجت‌الاسلام اژه‌ای ادامه داد: دادستان تهران از طریق مراجع غیر رسمی به عنوان مدعی‌العموم وارد می‌شود، اگر تشخیص دهد اگر پالم یا چیز دیگری برای سلامت جامعه مضر است وارد می‌شود و مواردی را که وزارت ذیربط دنبال می‌کند هر موقع اعلام شود، قوه قضاییه به صورت جدی عمل می‌کند.

سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده کرسنت گفت: پرونده در دستگاه مطرح است و دیوان عالی تصمیم به اعمال ماده 18 گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها