امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104508
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در شصت و هفتمین نشست خبری خود با خبرنگاران با  اشاره به تمدید حکم

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای در شصت و هفتمین نشست خبری خود با خبرنگاران با  اشاره به تمدید حکم آیت‌الله آملی لاریجانی برای دوره 5 ساله، گفت: من از عنایت مقام معظم رهبری تشکر می‌کنم.

وی افزود: قوه قضاییه اهتمام جدی برای تحقق منویات رهبری داشته و از این به بعد نیز در تلاش هستند مطالبی را که خواست ایشان بوده محقق کنند.

محسنی اژه‌ای با اشاره به تلاش قوه قضاییه و ریاست دستگاه قضایی در دوره 5 ساله آینده، گفت: ما در تلاش هستیم تا در جهت رضایتمندی بیشتر مردم، تسریع در رسیدگی پرونده‌ها، پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با مفاسد اقدامات جدی انجام دهیم.

دادستان کل کشور در ادامه با اشاره به تغییرات مدیریتی و سیاستی در دستگاه قضایی، گفت: طی روزهای آینده به طور طبیعی شاهد برخی تغییرات در سیاست‌ها و مدیریت‌ها در قوه قضاییه خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری یک باند جعل عنوان، گفت: من در دو، سه نوبت در خصوص کسانی که جعل عنوان می‌کنند و یا کاغذی را جعل می‌کنند و برای مردم و دستگاه قضایی ایجاد مزاحت می‌کنند توضیحاتی دادم.

وی ادامه داد: در اواخر سال گذشته یک باند جعل دستگیر شد و از آنها بیشتر از 50 مهره جعلی  از دستگاه‌های مختلف کشف شد.

سخنگوی دستگاه قضایی با اشاره به اینکه این باند نامه‌هایی را با مهرهای جعلی برای برخی سازمان‌ها و دستگاه‌ها ارسال می‌کرد گفت: خواهش من این است که مردم و همه دستگاه‌ها اگر نامه‌ای را به عنوان دریافت می‌کنند تأمل بیشتری روی آن داشته باشند.

وی همچنین خطاب به جاعلان گفت: به کسانی که این کار را می‌کنند هشدار می‌دهم که دیر یا زود افراد تبهکار دستگیر می‌شوند.

اژه‌ای خاطرنشان کرد: عده‌ای در این پرونده دستگیر شدند و پرونده در حال رسیدگی است، به بازپرس گفته شد تا در رسیدگی تسریع کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها