امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104509
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره اینکه شنیده شده یک ماه دیگر حکم پرونده (م-ر) مسئول سابق دولتی صادر می‌شود، گفت: من نمی‌دانم شما عدد یک ماه را از کجا آورده‌اید اما در تماسی که با قاضی پرونده داشتم وی مدعی شد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا حکم این پرونده به زودی صادر شود.

یکی از خبرنگاران گفت: شنیده شده امروز صبح 10 محکوم مواد مخدر به دار مجازات آویخته شده‌اند، حال آنکه مدت زمان زیادی از صدور حکم آنها می‌گذرد، آیا این موضوع با تمدید حکم آیت‌الله لاریجانی ارتباطی دارد؟ محسنی اژه‌ای، گفت: هیچ ارتباطی میان این دو موضوع نیست و احکام پس از قطعیت یافتن به مورد اجرا گذاشته می‌شود.

یکی از خبرنگاران درباره حادثه‌ای در منطقه تهران‌پارس و درگیری منجر به قتل میان مأموران رفع سد معبر شهرداری تهران و دستفروشان پرسید که اژه‌ای، گفت: من به هیچ عنوان از این ماجرا اطلاعی ندارم و بهتر بود شما هم این سئوال را پیش از جلسه در اختیار ما می‌گذاشتید.

وی درباره اظهارات اخیر پورمحمدی درباره پرونده کرسنت نیز، گفت: این طبیعی است که دولت در مقام اعتراض به این حکم باشد و آن چیزی که می‌توان گفت این است که درباره این پرونده اعمال ماده 18 شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها