امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10451
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی شعبانی با تشریح ابعاد و اهداف برگزاری جشنواره جوان برتر ایرانی خارج از کشور گفت: مهلت ثبت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی شعبانی با تشریح ابعاد و اهداف برگزاری جشنواره جوان برتر ایرانی خارج از کشور گفت: مهلت ثبت نام در جشنواره جوان ایرانی خارج از کشور 5 اردیبهشت ماه به پایان رسید و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در اوایل خرداد ماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه علی‌رغم تنگنای زمانی در سال گذشته، با لحاظ معیارهای تعیین شده، در مجموع 14 نفر به‌عنوان برگزیدگان نهایی جشنواره جوان ایرانی برتر خارج از کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

شعبانی افزود: در جشنواره امسال تعداد 192 نفر از 36 کشور دنیا ثبت نام کرده‌اند،74 درصد داوطلبان آقایان و 26 درصد خانم‌ها هستند که مبین افزایش 3 درصدی مشارکت زنان در جشنواره امسال است. بیشترین شرکت‌کنندگان در محورهای اقتصادی، فناوری­های نوین، علمی و پژوهشی، فرهنگ و رسانه و توسعه و ترویج زبان فارسی هستند.

دبیر ستاد جشنواره جوان ایرانی خارج از کشور ادامه داد: محورهای موضوعی جشنواره نیز شامل 10 موضوع اقتصادی، علمی و پژوهشی، دین، معارف و اخلاق اسلامی، فناوری­های نوین، اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد، فرهنگ و هنر، رسانه، ورزش، توسعه و ترویج زبان فارسی و دفاع از حقوق شهروندی ایرانیان مقیم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها