امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104510
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار قضای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری امروز خود با اشاره به بحث مواد مخدر و

به گزارش خبرنگار قضای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه نشست خبری امروز خود با اشاره به بحث مواد مخدر و گرفتاری‌هایی که این مواد برای جوانان ایجاد می کنند گفت: کسانی که آلوده به موادمخدر هستند بدون شک دست به جرایم دیگری هم می‌زنند.

وی افزود: دستگاه قضایی همراه با ناجا و اخیراً تا حدودی با سیستم اطلاعاتی همکاری تنگاتنگی دارد و به دنبال پیگیری‌ باندهای اصلی مواد مخدرند.

دادستان کل کشور با قدردانی از وزارت اطلاعات در جهت برخورد با باندهای موادمخدر گفت: در هفته‌های اخیر وزارت اطلاعات به دو سه باند موادمخدر ضربه زده است.

دادستان کل کشور تشریح کرد: اخیراً با همکاری اداره کل اطلاعات استان اصفهان و دادستانی این استان یک باند با 950 کیلو هروئین، چندین قبضه اسلحه گرم و برخی اشیا ممنوعه دستگیر شدند.

وی ادامه داد: اگر این میزان مواد توزیع شود چه تعداد انسان را نابود می‌کند؟ بنابراین سفارش من به همه مردم این است که با همکاری با دستگاه قضایی و سیستم اطلاعاتی بتوانند با این فسادخانمانسوز برخورد جدی داشته باشند.

سخنگوی قوه قضاییه با تأکید بر اینکه ناجا در هفته‌های گذشته موفقیت‌های بزرگی داشته گفت: کسانی که در این سطح یا پایین‌تر در بحث مواد مخدر کار می‌کنند بدون هیچ اغماضی با برخورد دستگاه قضایی مواجه می‌شوند و قوه قضاییه آنها را به اشد مجازات محکوم می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها