امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104513
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگاری، گفت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به پرسش خبرنگاری، گفت: درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت اخیرا یکسری بازداشتی‌هایی در این پرونده صورت گرفته که برخی مستقیم با پرونده در ارتباط داشتند و برخی هم به صورت غیرمستقیم.

یکی از خبرنگاران درباره اینکه برخی مدعی هستند انتشار اسامی دانشجویان بورسیه به حیثیت آنها لطمه وارد کرده است، گفت: اگر اسناد مربوط به نام این افراد جزء اسناد محرمانه و طبقه‌بندی شده محسوب می‌شود انتشار آن‌ها خلاف بوده و شاکیان می‌توانند از انتشار دهندگان این اسامی شکایت کنند.

یکی از خبرنگاران درباره آخرین وضعیت خبرنگاران بازداشت‌شده واشنگتن پست پرسید که اژه‌ای گفت: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است، وی گفت که سه نفر بازداشت هستند و آن چیزی که می‌توان گفت این است که اتهامات این افراد مالی نبوده بلکه امنیتی است.

یکی از خبرنگاران خطاب به اژه‌ای، گفت: روز گذشته در مجلس شب‌نامه‌ای پخش شده است که در آن توهین به رئیس‌جمهور شده‌ است.

دادستان کل گفت: اگر کسی به صورت مکتوب یا غیر مکتوب به برخی از مقامات از جمله ریاست جمهوری توهین کند دادستان تهران می‌تواند بدون این شکایت به پرونده رسیدگی کند. یکی از خبرنگاران خطاب به محسنی اژه‌ای، گفت: خبرگزاری رسمی قوه قضاییه برخی تغییرات مربوط به دستگاه قضایی را منتشر کرده است آیا این موضوع صحت دارد.

دادستان گفت: این موضوع صحت ندارد و هنوز هیچ کدام از تغییرات قطعی نشده است.

وی همچنین درباره پرونده ستاد سوخت و بازداشتی‌های آن، گفت: طبیعی است که در مرحله تحیققات مقدماتی برخی از متهمان بازداشت و برخی آزاد شوند در این پرونده هم به تازگی دو متهم بازداشت شده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها