امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104518
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه شصت و هفتمین نشست خبری قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در مورد اینکه در لیست زندانیان مشمول عفو عید فطر 16 نفر محکوم فساد مالی بودند و آزاد نشدند، گفت: ما دو جور عفو داریم؛ اولی اسم مشخص است یعنی فلانی و مشخص است که مشمول عفو کلی است یا تقلیل مجازات.

وی تصریح کرد: عیدهایی مثل عید فطر ملاکی و معیاری است و استثنائاتی دارد شاید شامل حال نشود؛ در عفو‌های موردی هم یکسری موارد استثناست.

حجت‌الاسلام اژه‌ای در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت بچه‌های شین‌آباد، تصریح کرد: دادستانی خودش نمی‌تواند پول بپردازد؛ قضیه را دنبال می‌کنیم.

وی در مورد انتشار نامه سرگشاده برادر مه‌آفرید و مطالب مطرح شده در آن، گفت: چنین چیزی صحت ندارد؛ معمولا در چنین مواردی باید خود متهم حضور داشته باشد یا وکیلش.

اژه‌ای در مورد رئیس سابق بانک صادرات گفت: تا زمانی که اتهام تفهیم نشود کیفرخواست صادر نمی‌شود.

وی تصریح کرد: برای پیگیری اموال بابک زنجانی تاکنون هیات‌های مرکبی از دولت، بانک مرکزی، قوه قضاییه و دادستانی به کشورهای مختلف رفته‌اند و تا حالا دو تا سه سفر انجام شده است.

حجت‌الاسلام اژه‌ای در مورد دادگاه فساد بانک مسکن، ملی و صادرات در پرونده سه هزار میلیاردی، خاطرنشان کرد: متاسفانه تاریخی مشخص نشده چرا که قاضی سراج مسئول پرونده بوده و به دلیل جابه جا شدن ایشان به تاخیر افتاده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها