امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10452
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی‌اصغر خرمروی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از محموله کشف شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، علی‌اصغر خرمروی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از محموله کشف شده مشروبات الکلی در همدان با بیان اینکه کشف باند بین‌المللی قاچاق مشروبات الکلی در روز گذشته گفت: شناسایی این باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی به خاطر بین‌المللی بودن و تعداد کشفیات در تاریخ نیروی انتظامی استان بی‌نظیر است.

وی ادامه داد: تعداد 25 هزار بطری انواع مشروبات الکلی از سلیمانیه عراق بارگیری شده بود و به سمت استان‌های مرکزی و جنوبی کشور در حال حرکت بود که در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی کشف و توقیف شد. 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی همدان افزود: محموله کشف شده درون یک تانکر حمل سوخت جاسازی شده بود که در حال حاضر راننده آن که تبعه عراق است دستگیر شده و در حال پیگیری برای متلاشی کردن کل این باند قاچاق مشروبات الکلی هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از چهار ماه پیش این باند شناسایی شده بود و کار اطلاعاتی برای انهدام آن‌ها انجام دادیم، اظهار داشت: نیروهای انتظامی استان با اشراف کامل بر روی این باند تهیه و توزیع مشروبات الکلی به محض اینکه تانکر از مرز عراق وارد ایران شد را کنترل کردیم و با ورود به استان همدان در گلوگاه شهید زارعی ماشین متوقف و محموله کشف شد.

خرمروی عنوان کرد: ارزش این محموله کشف شده بیش از 900 میلیون تومان است که با جاسازی انجام شده فقط یک دهم بار تانکر سوخت بود و بقیه آن را با 9 نوع مشروبات الکلی پر کرده بودند.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال جدید این نخستین محموله کشف شده قاچاق مشروبات الکلی در استان است، تصریح کرد: این مشروبات در خود سلیمانیه عراق با برند شرکت‌های خارجی تولید می‌شود. 

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی همدان خاطرنشان کرد: معمولاً شرکت‌های سوخت‌رسان که نفت خام به ایران از عراق ارسال می‌کنند در جریان امر قاچاق مشروبات الکلی نیستند و این تانکر از مرز پرویزخان وارد کشور شده است.

وی ادامه داد: بار این تانکر به استان‌های اهواز و اصفهان بارگیری شده بود و تاریخ تولید آن‌ها جدید است و یک هفته پیش تولید شده‌اند.

خرمر‌وی افزود: فرمانده انتظامی استان همدان در سال 91 در بین همه فرماندهان انتظامی کشور به عنوان فرمانده برتر معرفی شده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی همدان اظهار داشت: نیروی انتظامی حساسیت ویژه‌ای در برخورد با باندهای قاچاق کالا دارد و در کشف و انهدام مشروبات الکلی و تجهیزات ماهواره نیروی انتظامی استان توفیقات خوبی داشته است.
انتهای پیام/89019/م30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها