امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104521
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، علیرضا امینی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طول هفته گذشته در راستای طرح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، علیرضا امینی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طول هفته گذشته در راستای طرح مبارزه با سرقت داخل خودرو چهار نفر متهم دستگیر شدند که به 12 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه در 48 ساعت گذشته یکی از سارقان منزل دستگیر شده است، تصریح کرد: این فرد تاکنون به سه فقره سرقت منزل اعتراف کرده است.

رشد 2 درصدی کشف موادمخدر سنتی در خراسان‎جنوبی

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری قاتلی که سال گذشته مرتکب قتل شد، خبر داد و یادآور شد: این قاتل در یکی از استان‎های کشور دستگیر شده است.

امینی با بیان اینکه در حوزه ضبط سوخت غیرمجاز توسط آگاهی استان، 241 درصد رشد داشته‎ایم، ادامه داد: در زمینه کشف موادمخدر سنتی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد داشته‎ایم.

وی با بیان اینکه از آغاز سال جاری تاکنون 8 تن و 671 کیلو و 266 گرم موادمخدر سنتی در استان کشف و ضبط شده است، گفت: در کشفیات موادمخدر صنعتی 28 درصد کاهش داریم.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تصادفات برون‎شهری منجر به فوت از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد کاهش داشته است، افزود: همچنین در تصادفات جرحی تعداد مجروحان چهار درصد کاهش داشته است.

امینی اضافه کرد: تعداد کشته‌شدگان در تصادفات جاده‎ای استان 11 درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به تصادفات درون‌شهری استان از آغاز امسال تاکنون تصریح کرد: تعداد تصادفات فوتی در این مدت 57 درصد افزایش داشته است.

ثبت بیش از 3 هزار تماس با سامانه 197

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تعداد تصادفات منجر به جرح در تصادفات درون‎شهری هشت درصد رشد داشته است، یادآور شد: در سال جاری 22 نفر در تصادفات درون‎شهری فوت کرده‏‎اند.

امینی با بیان اینکه از آغاز سال جاری تا 15 مردادماه 3 هزار و 991 مورد تماس با سامانه 197 صورت گرفته است، ادامه داد: در این مدت 23 درصد افزایش تماس به این سامانه داشته‎ایم.

وی امنیت اخلاقی را جزء فعالیت‎های نیروی انتظامی دانست و خاطرنشان کرد: این فعالیت به صورت مستمر اجرا می‎شود.

انتهای پیام/69010/ر40/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها