امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104525
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی جلسات مجمع سالانه نظام پزشکی علاوه بر دستور کار قانونی و سالیانه، با حضور مقامات عالی‌رتبه ای مانند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طی جلسات مجمع سالانه نظام پزشکی علاوه بر دستور کار قانونی و سالیانه، با حضور مقامات عالی‌رتبه ای مانند رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر بهداشت، وزیر رفاه، رئیس کل سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل بیمه سلامت ایرانیان، معاون درمان وزارت بهداشت، تعدادی از نمایندگان مجلس و رئیس کل سازمان نظام پزشکی و معاونان آن برگزار شد و مهمترین مسائل جامعه پزشکی و نظام سلامت را مورد بررسی و کارشناسی قرار دادند.

روح حاکم بر مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی، احساس مسئولیت در قبال سلامتی مردم و احساس وظیفه برای کمک به استقرار نظام سلامت محور، بهبود و اعتلای برنامه ریزی برای نظام سلامت و کمک به اصلاح فرآیندهای اجرائی آن بود.

شرکت کنندگان در مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی، به اتفاق رفتار غیرانسانی رژیم صهیونیستی و اقدام جنایتکارانه آن در نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت در غزه و کرانه باختری و سایر سرزمین های اشغالی را شدیداً محکوم کرده و از ریاست کل سازمان درخواست می‌کنند تا مراتب آمادگی ایشان را جهت هرگونه کمک به مردم شریف و مظلوم فلسطین به پیشگاه رهبر عظیم الشأن و ریاست جمهوری اعلام کنند.

شرکت کنندگان در مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی با تاکید بر موارد زیر، پیگیری و تلاش برای تحقق خواسته های جامعه پزشکی را که متضمن پیشرفت و تکامل نظام سلامت کشور است از ریاست کل، شورای عالی و همه ارکان سازمان انتظار دارند:

«اجرای طرح تحول سلامت و ارتقای جایگاه سلامت در اداره کشور از سوی دولت تدبیر و امید موجب امیدواری و افزایش انگیزه خدمت به محرومان در جامعه پزشکی شده است. بدیهی است اجرای این طرح عظیم و تحقق تحول اساسی در نظام سلامت ، به سیاست های مدبرانه و برنامه ریزی صحیح ، منابع مالی پایدار، مدیریت علمی و ایجاد و گسترش  زیر ساخت های لازم نیازمند است.»

«مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی آمادگی خود را برای کارشناسی و مداخله موثر و مثبت در کلیه موارد فوق اعلام  می نماید. حمایت از طرح تحول سلامت و بسته های متعدد آن ، تنها با دخالت موثر و آسیب شناسی نقاط ضعف و حمایت از جنبه های مثبت آن میسر است.»

همچنین« مجمع عمومی تاکید دارد که باید تدوین و تکمیل " بیانیه استراتژیک سازمان " در اولویت قرار گرفته و تلاش شود تا سازمان به مهمترین رکن سیاستگذاری در نظام سلامت کشور تبدیل شود.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار