امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104529
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، علی صفایی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شخصی با ارائه گزارشی مدعی شد که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از تبریز، علی صفایی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شخصی با ارائه گزارشی مدعی شد که برای مصاحبه دخترم که در رشته پزشکی در دانشگاه زاهدان قبول شده بود به این دانشگاه مراجعه کردم که در مسیر برگشت با شخصی آشنا شدم که خود را مشاور یکی از مقامات دولتی مهم معرفی و اعلام کرد که توانایی انتقال دخترم از دانشگاه زاهدان به دانشگاه جلفا را دارد که برای انجام این کار مبلغ یک‌میلیارد و چهارصد و شصت میلیون ریال به‌همراه 13 سکه بهار آزادی در چند مرحله از وی اخاذی کرده است.

وی افزود: با انجام تحقیقات و جمع‌آوری دلایل و مدارک و استفاده از بانک اطلاعاتی سازمانی مشخصات کامل متهم شناسایی و با استعلام از سامانه مشخص شد که نامبرده دارای یک فقره سابقه کیفری به اتهام محکومیت مالی می‌باشد که با رویت تصویر استخراجی از سامانه توسط شاکی متهم مورد شناسایی قرار گرفت.

صفایی اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات و اثبات ادعای شاکی متهم موصوف در تبریز شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی پس از اخذ نیابت توسط ماموران این شهرستان دستگیر و در تحقیقات نسبت به بزه انتسابی یعنی کلاهبرداری با جعل عناوین مختلف اعتراف کرد و در ادامه تحقیقات شخص دیگری اهل و ساکن اسکو با ارائه گزارشی دیگر مدعی شد که متهم موصوف با معرفی خود به عنوان مشاور سازمان‌های دولتی به قصد استخدام در پست معاونت شرکت یکی از استان‌ها مبلغ 300 میلیون ریال از وی اخذ کرده است.

این مقام انتظامی گفت: در پایان و با تکمیل تحقیقات، پرونده به همراه متهم به مراجع قضایی ارسال و متهم با صدور قرار مناسب از دادگاه روانه زندان شد.

انتهای پیام/60001/ش30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها