امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104531
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت رسول دیناروند با تقدیر از حساسیت شهروندان نسبت به موضوع سلامت و انعکاس ضعف های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت رسول دیناروند با تقدیر از حساسیت شهروندان نسبت به موضوع سلامت و انعکاس ضعف های نظارتی توسط آنها، گفت: قطعاً این اقدام نشان دهنده اهمیت و جایگاه دستگاه های نظارتی مانند سازمان غذا و دارو است که قاعدتاً باید تقویت امکانات نظارتی ما مورد توجه مسئولان اجرایی و مجلس قرار بگیرد.

رئیس سازمان غذا و دارو افزود: گروهی مترصدند که با حرکتی آگاهانه و برنامه ریزی شده جهت یک خبر را به سمت و سوی خاص برده و تحت کنترل خود در آورند تا بتوانند از آثار جریان خبر، بهره برداری تجاری کنند یا از این روش، زیرکانه برای مطرح شدن در رسانه ها استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه، سازمان غذا و دارو خود را در برابر افکار عمومی، رسانه ها و دستگاه های نظارتی و قضایی مسئول به پاسخگویی می داند، افزود: لازم است اعلام کنم که فشارها و خبرسازی های انحرافی که در برخی رسانه ها مطرح می شود، این سازمان را از برخورد قاطعانه با متخلفان منصرف نخواهد ساخت و ما بسیار جدی تر از قبل ضمن حمایت از تولید کنندگان مسئول و دلسوز کشور با معدود متخلفانی که در هر قشری ممکن است وجود داشته باشد برخورد خواهیم کرد.

دیناروند خاطرنشان کرد: بعضاً مشاهده می شود که برخی از افراد با اظهارنظرهای غیر مسئولانه و با عناوینی چون مسئول یک پژوهشکده صرفاً برای مطرح کردن خود یا با اهداف دیگر مسائل غیر علمی و نادرست را منتشر می کنند و گروهی دیگر که بعضاً صنایع و تولیدکنندگان محصولات غذایی متخلف هستند با سوء استفاده از حساسیت افکار عمومی نسبت به برخی خبرها سعی دارند که از آب گل آلود به نفع خود ماهی بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه، این اخبار مورد تأیید وزارت بهداشت نیست،افزود: ما خود را متعهد می دانیم که با اطلاع رسانی دقیق و به موقع از تشویش اذهان عمومی جلوگیری کنیم.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در مورد روغن پالم و لبنیات پرچرب نیز متخلفان شناسایی شده و به دستگاههای مسئول معرفی شده‌اند و در آینده هم نظارت و بازرسی های ما با جدیت ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها