امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104536
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان رامسر، محمد جهانگیری بعد از ظهر امروز در کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو در سالن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان رامسر، محمد جهانگیری بعد از ظهر امروز در کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو در سالن اجتماعات هتل رامسر، اظهار داشت: برخی از کشورهای ارائه‌دهنده خدمات سلامت و برخی دیگر نیز خدمات‌گیرندگان خوبی هستند.

وی بیان داشت: گردشگری سلامت جزء گردشگری با علاقمندی خاص محسوب می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه گردشگری تندرستی با هدف بهبود و ارتقای سلامت اتفاق می‌افتد، افزود: فصل مشترکی بین گردشگری پزشکی و گردشگری تندرستی داریم.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت پزشکی، تصریح کرد: ایمنی گردشگر سلامت از عوامل مهمی است که در توسعه زیرساخت‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

جهانگیری با اشاره به اینکه زیرساخت‌های ارتباطات هم در گردشگری سلامت باید مورد توجه باشد، گفت: مسئولیت‌پذیری در گردشگر سلامت بسیار دارای اهمیت است.

این مسئول خاطرنشان کرد: جمعیت مسن و جمعیت بیماران مباحثی است که موضوع الزام زیرساخت‌ها را مورد توجه قرار می‌دهد.

وی گفت: مازندران بازار توسعه در گردشگری سلامت دارد و یک هجدهم از آمار در این زمینه را به خود اختصاص داده است.

جهانگیری با اشاره به اینکه خدمات باید پایدار باشد، اظهار داشت: پایه محصول را باید در گردشگری سلامت مورد توجه قرار داد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت پزشکی، با بیان اینکه ما همواره به دنبال بازار گردشگری هستیم و به دنبال محصول گردشگری نیستیم تا بتوانیم متقاضی را راضی کرده و خدمات را ارائه دهیم، تصریح کرد: این اتفاقی است که باید بیفتد و به سمت محصول گردشگری برویم.

به گزارش فارس، نخستین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای عضو اکو صبح امروز با حضور سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور در رامسر آغاز به‌کار کرد.

انتهای پیام/86007/ش30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها