امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104543
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید یوسف المحافظه» نائب رئیس مرکز حقوق بشر بحرین در یادداشتی که در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سید یوسف المحافظه» نائب رئیس مرکز حقوق بشر بحرین در یادداشتی که در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» منتشر کرد،‌ نوشت: به عنوان یک شهروند بحرینی تفاوتی میان خانواده‌ حاکم در کشورمان و اشغالگران صهیونیستی در خصوص عدم وابستگی آنها به سرزمین‌هایمان و طرح اسکان بیگانگان و تغییر ترکیب جمعیتی قائل نیستم.

وی با بیان اینکه «اسرائیل» از بیرون (فلسطین)  و «آل خلیفه» نیز از بیرون بحرین‌ آمده‌اند، افزود: اسرائیل به منظور تغییر بافت جمعیتی (فلسطین) شهرک نشین‌ها را از خارج آورد و آل خلیفه نیز چنین سیاستی را برای تغییر ترکیب جمعیتی در پیش گرفت.

المحافظه با اشاره به تخریب منازل فلسطینان توسط رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که رژیم منامه نیز خانه‌های مخالفان را به آتش کشیده است.

وی با بیان اینکه «اسرائیل» و «آل خلیفه» مساجد را تخریب و پیکر کشته‌ها را بازداشت می‌کنند، افزود: «اسرائیل»، مسلمانان فلسطینی را از اقامه نماز در مسجد الاقصی و آل خلیفه نیز بحرینی‌ها را از اقامه نماز در مسجد «البربغی» منع می‌کند.

نائب رئیس مرکز حقوق بشر بحرین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و رژیم آل خلیفه ساکنان اصلی را آواره ساخته‌اند، تاکید کرد که شمار کودکان بازداشت شده در زندان‌های بحرین نسبت به جمعیت این کشور از نسبت کودکان بازداشت در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شمار ساکنان فلسطینی بیشتر است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها