امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104547
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری روزنامه القدس العربی، «شیخ عادل الکلبانی» امام جماعت سابق مسجدالحرام در صفحه تویتر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری روزنامه القدس العربی، «شیخ عادل الکلبانی» امام جماعت سابق مسجدالحرام در صفحه تویتر خود نوشته است: داعش رویش سلفیت است و این حقیقتی است که باید به طور واضح با آن مقابله کنیم.

در پی این پست تویتری، جنجال زیادی در شبکه‌های اجتماعی در رد و اثبات این موضوع در گرفته است.

در پی این جنجال‌ها، بار دیگر شیخ کلبانی در تویتر خود و در جواب به یکی از شیوخ وهابی نوشته است: نگفته‌ام داعش سلفی است، بلکه گفته‌ام داعش رویش سلفیت است و این فرق زیادی با جمله پیشین دارد.

با گسترش این جنجال، هشتگ (#الکلبانی- داعش- نبته – سلفیة) در تویتر ایجاد شده و یکی از کاربران در این مورد و در تأیید حرف‌های الکلبانی نوشته است: از زمان پیدایش داعش، ما می‌گوییم که این گروه در عمل با سلفیت تطبیق دارد.

اعتراف به پیوند داعش با سلفیت آن هم از سوی امام جماعت سابق مسجدالحرام، موضوع مهمی است که در ماههای اخیر شیخ‌های سلفی مدام در پی تکذیب آن برآمده‌اند.

جنایت‌های تکفیری‌های داعش تا حدی فراتر رفته است که حکومت عربستان سعودی سعی دارد، حمایت خود از این گروهک تروریستی را نفی کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها