امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104550
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک گروه 5 تا 8 نفره از مردان مسلح با حمله به کاروان خودروهای حامل یکی از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک گروه 5 تا 8 نفره از مردان مسلح با حمله به کاروان خودروهای حامل یکی از شاهزاده‌های عربستان در شمال پاریس، 250 هزار یورو وجه نقد و تعدادی مدارک حساس دیپلماتیک را ربودند.

بر اساس این گزارش، حدوداً 10 خودروی موجود در کاروان خودروهای این شاهزاده که نامش فاش نشده، قصد حرکت از یک هتل در خیابان شانزه‌لیزه به سمت فرودگاه «لو بورژه» را داشتند که در مسیر مورد حمله چندین مرد مسلح به تیربار کلاشینکف قرار گرفتند.

سارقان که سوار بر 2 خودروی ب‌ام‌‌و بودند، یکی از ماشین‌های کاروان را با تهدید و ارعاب از مسیر خارج کرده و پس از پیاده کردن سرنشینان، خودروی مزبور را ربودند.

ساعتی بعد، خودروی ربوده شده به همراه یکی از خودروهای سارقان، در حالی که در آتش می‌سوخت، در یک منطقه روستایی در 40 کیلومتری محل سرقت پیدا شد.

مقامات پلیس فرانسه می‌گویند که هنوز ماهیت این سرقت مشخص نیست ولی اگر هدف سارقان، به دست آوردن مدارک حساس بوده باشد، «پرونده پیچیده‌ می‌شود.»

هنوز گزارشی از مشخصات شاهزاده سوار بر خودروهای مورد سرقت و محتوای مدارک مسروقه منتشر نشده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها