امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104552
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ویژه ارتش سوریه امروز دوشنبه با گروه‌های تروریستی تکفیری وابسته به «داعش» در ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، یگان‌های ویژه ارتش سوریه امروز دوشنبه با گروه‌های تروریستی تکفیری وابسته به «داعش» در اطراف فرودگاه نظامی «طبقه» در رقه درگیر شدند.

در نتیجه این درگیری‌ها یگان‌های ویژه ارتش سوریه موفق پیشروی و تسلط بر دو شهرک «عجیل» و «الخزنه» شد که در نزدیکی فرودگاه طبقه قرار دارند.

این درحالی است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز با اجرای عملیاتی کیفی و دقیق در شهرک «الصفصاف» در شمال فرودگاه طبقه، راه‌های امداد و کمک‌رسانی گروه‌های تروریستی تکفیری وابسته به داعش را در این منطقه قطع کردند.

گزارش شده است که پیشروی نیروهای ارتش سوریه تا تقاطع شهر طبقه ادامه داشته و پس از هلاکت ده‌ها نفر از عناصر تکفیری وابسته به داعش،‌ مابقی به سمت میدان «العلم» فرار کرده‌اند تا تمام روستاهای واقع در غرب فرودگاه نظامی طبقه از عناصر مسلح پاکسازی شوند و در کنترل ارتش سوریه قرار گیرند.

این درحالی است که نیروی هوایی ارتش سوریه نیز با مشارکت در این عملیات یک کاروان خودروهای وابسته به گروه تکفیری داعش را به همراه تجهیزات نظامی که حمل می‌کرد، در شهر طبقه هدف قرار داد و منهدم کرد.

این تحولات میدانی در حالی در رقه درحال رخ دادن است که پیشتر اطلاعاتی به دست آمده بود که تاکید می‌کرد، ارتش سوریه در تدارک عملیات گسترده در رقه است و روزهای آینده آبستن رخ‌دادهای نظامی غیر منتظره بسیاری در این منطقه است.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار