امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104603
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
شیث یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص برنامه‌های نگارخانه «شیث» اظهار داشت: این نگارخانه در ...

شیث یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص برنامه‌های نگارخانه «شیث» اظهار داشت: این نگارخانه در راستای به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان هنرهای تجسمی سایر استان‌های کشور در پایتخت راه‌اندازی شد و طی سال‌های گذشته هنرمندان جوانی که امروز از مشاهیر هستند، در این نگارخانه نمایشگاه بر پا کرده بودند.

وی ادامه داد: برنامه‌های نگارخانه این طور است که هر هفته به طور متوسط دو نمایشگاه در گالری‌ها برپا می‌شود؛ در حال حاضر نمایشگاه نقاشی اکرویلیک آثار «مریم حدادی» از استان زنجان در گالری یک و نمایشگاه عکس از بناهای سوریه و لبنان اثر «ساحل یحیایی» در گالری دو برپاست.

مدیر نگارخانه «شیث» بیان داشت: در نمایشگاه نقاشی اکرویلیک، 25 اثر از مریم حدادی به نمایش در آمده است؛ وی از جمله هنرمندان جوانی است که مقام‌های کشوری کسب کرده و هم اکنون از کارمندان آموزش و پرورش است؛ این نمایشگاه از 22 تا 28 مرداد ماه بر پاست.

وی در خصوص برنامه‌های جاری نگارخانه «شیث» گفت: 29 مرداد تا 4 شهریور ماه نمایشگاه گروهی «نگاره‌های ایرانی» در این نگارخانه بر پا می‌شود و علاقمندان می‌توانند از ساعت 16 تا 20 در این نگارخانه حضور یابند.

بنابر این گزارش، نگارخانه شیث در چهار راه ولیعصر، ضلع جنوبی پارک دانشجو، کوچه شیرزاد شرقی واقع است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها