امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104605
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «کوثر» ساخته مهدی خوش نژاد که این روزها تدوین خود را به پایان رسانده است خود را برای نمایش در هشتمین جشنواره ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مستند «کوثر» ساخته مهدی خوش نژاد که این روزها تدوین خود را به پایان رسانده است خود را برای نمایش در هشتمین جشنواره سینماحقیقت آماده می‌کند.

مستند «کوثر» را محسن اسلام زاده که خود از مستندسازان نام آشنا در این عرصه است فیلمبرداری کرده و کارگردانی و تدوین این مستند 30 دقیقه ای را نیز مهدی خوش نژاد بر عهده دارد.

همچنین «کوثر» در جشنواره پروین اعتصامی نیز به نمایش در خواهد آمد.

بنابراین گزارش، مهدی خوش نژاد و محسن اسلام زاده نیمه دوم فروردین ماه امسال همراه با کاروان صلح سفری به سوریه داشتند که در آنجا با خانم البشراوی آشنا شدند و بعد از اتمام بازدید کاروان همراه ایشان به لبنان سفر کردند و قسمت‌هایی از فیلمبرداری این مستند را در لبنان انجام دادند.

مستند «کوثر» در 30 دقیقه به زندگی خانم البشراوی مجری تونسی شبکه‌های عربی می‌پردازد که در حال حاضر تدوین آن آغاز شده است.

عوامل این مستند عبارتند از مهدی خوش‌نژاد کارگردان، محسن اسلام‌زاده فیلمبردار، اسماعیل علیزاده و مهدی خوش‌نژاد تدوین، سلیم غفوری تهیه‌کننده، موسسه فرهنگی میثاق مجری طرح.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها