امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104612
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دوره از برگزاری جشنواره به  برگزیدگان و برندگان 21 تندیس،37 دیپلم افتخار و 5 لوح تقدیر اهداء می ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دوره از برگزاری جشنواره به  برگزیدگان و برندگان 21 تندیس،37 دیپلم افتخار و 5 لوح تقدیر اهداء می شود.
 
همچنین جایزه ویژه توسط هیات داوران به فیلم‌های سینمایی، سینمایی- ویدئویی، مستند و کوتاه داستانی که به موضوع اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی– اسلامی پرداخته باشد اهداء می‌شود.
 
این جوایز طبق اعلام فراخوان شامل  بخش های  سینمایی، ویدئویی، کوتاه داستانی ،مستند (ایرانی )، فیلم های سینمایی و مستند بخش بین الملل ، بخش ویژه عماد مغنیه و بخش جلوه گاه نور می شود و قرار بر این است که در افتتاحیه و اختتامیه  جشنواره  این جوایز به برگزیدگان اهدا می‌شود.
 
در بخش فیلم های سینمایی 35 میلیمتری، 6 تندیس جشنواره  به همراه 6 دیپلم افتخار به بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن و بهترین جلوه های ویژه اهداء می شود.
 
در بخش سینمایی ویدیویی سه تندیس به همراه سه دیپلم افتخار به بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم نامه اهداء می‌شود.
 
در بخش فیلم های کوتاه داستانی و مستند هم  یک تندیس جشنواره و سه دیپلم افتخار به برگزیدگان داده می‌شود.
 
به برگزیدگان فیلم های سینمایی بخش بین الملل سه تندیس و سه دیپلم افتخار به بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم نامه تعلق می گیرد. برگزیدگان  فیلم های مستند بخش  بین الملل هم یک تندیس و سه دیپلم افتخار خواهند گرفت  .بخش ویژه عماد مغنیه  هم یک  تندیس و دیپلم افتخاردر یافت می‌کند.
 
بخش جلوه گاه نور جشنواره نیز، در بخش های  مستند،کوتاه داستانی، فیلم نامه کوتاه داستانی ، پویانمایی، نماهنگ به ترتیب یک تندیس، سه دیپلم افتخار و یک لوح تقدیربه برگزیدگانش اهداء می‌کند.
 
اما قابل پیش بینی هم هست که هیات داوران جوایزی به غیر از این موارد اعلام شده را هم به فیلم ها اختصاص دهند.
 
سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها