امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104617
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از گروه‌های حامی مردم فلسطین در سیدنی، اعلام کرده‌اند که پنج‌‌شنبه شب همزمان با برگزاری جشنواره فیلم

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از گروه‌های حامی مردم فلسطین در سیدنی، اعلام کرده‌اند که پنج‌‌شنبه شب همزمان با برگزاری جشنواره فیلم اسرائیل در سینماهای پالاس سیدنی واقع در خیابان آکسفورد، تظاهرات خواهند کرد.

سازمان تبادلات فرهنگی اسرائیل در استرالیا، برگزارکننده این جشنواره است.

اکنون بنا به گزارش منابع خبری، مقامات پلیس سیدنی از دادگاه عالی خواسته‌ است که به آنها مجوز جلوگیری از این تظاهرات را دهد.

بنا بر این گزارش، هنوز علت تلاش پلیس برای جلوگیری از این تظاهرات اعتراض آمیز بیان نشده است.

«دامین ریجول» جوان 28 ساله‌ای که ریاست گروه برگزارکننده این تظاهرات را به عهده دارد در اینباره گفت: به نظر من آنها در تلاشند تا بگویند که این تظاهرات باعث هرج و مرج و ایجاد ترافیک خواهد شد ولی خوب اگر بخواهیم با این منطق به این مسئله نگاه کنیم، در واقع دیگر هیچ اعتراضی در استرالیا سازمان دهی شود چون بالاخره هر کدام از آنها می‌توانند باعث چنین اتفاقی شوند.

وی افزود: این‌که منکر حق ما برای اعتراض شوند، به هیچ عنوان عدالت نیست...این در واقع یک اقدام کاملا سیاسی در حمایت از اسرائیل است. با همه اینها انتظار می‌رود که حدود هزار نفر در تظاهرات روز پنج‌شنبه شرکت کنند.

«ریجول» گفت: ما همگی از جنایات اسرائیل وحشتزده‌ایم و به عقیده ما واکنش دولت استرالیا به این جنایات نیز وحشتناک است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها