امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104623
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
حسن نجفی کارگردان فیلم سینمایی «شرفناز» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مراحل فیلمبرداری این فیلم گفت: در حال حاضر در منطقه چابهار ...

حسن نجفی کارگردان فیلم سینمایی «شرفناز» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مراحل فیلمبرداری این فیلم گفت: در حال حاضر در منطقه چابهار در حال فیلمبرداری هستیم و ان شالله تا 10 روز آینده فیلمبرداری این اثر سینمایی به پایان خواهد رسید.

وی اقزود: پس از پایان فیلمبرداری حسین حشمت‌نیا تدوین این فیلم را آغاز خواهد کرد و حسین قوچیان صداگذاری را پس از پایان مرحله تدوین انجام خواهد داد.

نجفی درباره حضور «شرفناز» در سی و سومین جشنواره فیلم فجر گفت: به علت مشغله کاری بعید می‌دانم «شرفناز» به جشنواره فیلم فجر برسد و نمایش آن را به بعد از جشنواره موکول خواهم کرد.

«شرفناز» اثری کاملاً متفاوت با ساخته های پیشین نجفی خواهد بود و شرایط تولید آن با توجه به فضای بیابانی و مناطق کویری بسیار سخت است. این فیلم که مضمونی اجتماعی دارد قرار است بعد از آماده نمایش شدن در جشنواره های مختلف جهانی به نمایش درآید.

حمیرا ریاضی، ضرغام استادی اصل، علی اوسیوند، ایوب افشار، سعید گل بچه، خلیل خانی و یاسمن اوسیوند همراه با تعدادی از هنرمندان بومی منطقه بازیگران اصلی این فیلم هستند.

این فیلم چندی قبل با عنوان «راحله» از اداره نظارت و ارزشیابی مجوز ساخت گرفته بود که بعدا به «شرفناز» تغییر نام داد.

تهیه کنندگی «شرفناز» را در ابتدا جمال شورجه بر عهده داشت که در آغاز فیلمبرداری این فیلم تهیه کنندگی نیز به حسن نجفی واگذار شد.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، صدابردار: فرخ فدایی، صداگذاری: حسین قوچیان، تدوین: حسین جشمت‌نیا، جلوه‌های ویژه: رضا ترکمان، مدیر تولید: میترا احمدی، طراح چهره پردازی: علیرضا جوادپور، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی مجد، عکاس: فاتح شافعی.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها