امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104628
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حدود یک ماه از بمباران نوار غزه می‌گذرد و بیش از دو هزار نفر فلسطینی بی‌دفاع به ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حدود یک ماه از بمباران نوار غزه می‌گذرد و بیش از دو هزار نفر فلسطینی بی‌دفاع به شهادت رسیده‌اند که براساس آخرین آمار سازمان ملل متحد شامل حدود 408 کودک می‌شود که این وضعیت در آینده نیز ادامه دارد.

براساس متنی که توسط جامعه دانشگاهی و فارغ‌التحصیلان فلسفه و نظریه ‌پردازی سیاسی در فضای مجازی منتشر شده است، علاقه‌مندان به تحریم و حذف نظریه پردازی سیاسی و دانشگاهی اسرائیلی نظر خود را در فضای مجازی اعلام می‌کنند.

همگی این حرکت‌ها برای جلوگیری از حرکت‌های سریع و آشکار صهیونیست‌ها به منظور تحریف یا تغییر واقعیت‌ها است که در صورت جلوگیری از این نظریات از تحریف واقعیت جلوگیری می‌کنیم چرا که براساس اعتقاد جامعه علمی و دانشگاهی شخصیت‌های سیاسی و اخلاقی مسئولیت خطیری دارند و باید متوجه این مسئولیت حساس‌شان باشند و نباید اجازه داد عده‌ای با حرکت‌هایی فضای سیاسی و اندیشه‌ای جهان را تاریک و مبهم نشان دهند.

جمع آوری این طومار و امضاء توسط جامعه دانشگاهیان با نام بایکوت اندیشه‌ای علیه خشونت، تبعیض و از بین رفتن سیاست‌های بسط یافته اسرائیلی است.

براساس این گزارش، تاکنون 183 نفر از اهالی رسانه در حوزه سیاسی و اندیشه‌ای اعم از سیاست مداران و فیلسوفان، محققان و پژوهشگران برای جمع آوری این طومار نام خود را عنوان کرده‌اند که اینها از کشورهای آمریکا، انگلستان، سوریه و ... از دانشگاه‌های کمبریج، آریزونا، دانشگاه لندن، شفیلد، مدرسه اقتصادی لندن، فلوریدا، شرق آنجلیا، آکسفورد، استانبول ترکیه، کانادا، بیروت، ایران و سایر دانشگاه‌ها هستند که تعداد آنها در هر لحظه افزایش می‌یابد.

علاقه‌مندان در حوزه‌های مختلف سیاسی و فلسفی و فعال رسانه‌ای می‌توانند با مراجعه به این سایت نام خود را جزو مخالفان نظریه پردازی سیاسی و فلسفی صهیونیست‌ها در جهان اعلام کنند.

براساس این گزارش، بنیاد حکمت اسلامی صدرا نیز با حمایت از این اقدام نامه‌ای بدین مضمون برای اهالی رسانه ارسال کرد: با توجه به جنایات روزافزون اسرائیل غاصب در سرزمین‌های اشغالی و علیه مردم مظلوم فلسطین، بر هر مسلمانی واجب است علیه رفع این اقدامات ظالمانه هرآنچه در توان دارد انجام دهد. در همین راستا اقدام به گردآوری امضا و طومار برای حذف نظریات صهیونیستی در حوزه فلسفه و سیاست از مجامع علمی بین‌المللی شده است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار