امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104630
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی مرادخانی طی دیداری که به منظور اطلاع از مشکلات احتمالی در برگزاری جشنواره، به عمل آورد؛ در جریان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی مرادخانی طی دیداری که به منظور اطلاع از مشکلات احتمالی در برگزاری جشنواره، به عمل آورد؛ در جریان تمرین گروه­های نمایشی شرکت کننده قرار گرفت.

در این دیدار که همزمان با ملاقات دبیر جشنواره و نماینده هیأت انتخاب با برخی از کارگردانان پذیرفته شده در دبیرخانه جشنواره صورت گرفت؛ آرش دادگر – عضو هیأت انتخاب جشنواره – به ارایه گزارشی از نحوه انتخاب و کیقیت آثار شرکت کننده و حضور پرشور نسل جوان و خلاق نمایش عروسکی در این دوره از جشنواره، پرداخت.

مرضیه برومند نیز ضمن تشکر از حضور علی مرادخانی با بیان این نکته که کارهای این دوره جشنواره به خوبی پیش می رود؛ گفت: هنرمندان شرکت کننده در تلاشند تا اثر خود را با بهترین کیفیت هنری در زمان مقرر ارایه کنند اما نسبت به زمان، کمی عقب هستیم که باتلاش هنرمندان و اعضای ستاد اجرایی جشنواره، این فاصله به سرعت در حال پرشدن است.

علی مرادخانی با قدردانی از هنرمندان شرکت کننده، اعضای هیأت انتخاب و اعضای ستاد اجرایی، اظهار داشت: خوشبختانه با وجود خانم برومند، که سابقه خوبی در حوزه نمایش عروسکی دارند و تیم حرفه ای که در بخشهای مختلف انتخاب کرده اند، همه امور به خوبی پیش خواهدرفت و مطمئنم این دوره، شاهد برگزاری جشنواره ای درخور و شایسته در عرصه نمایش عروسکی خواهیم بود.

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران مبارک به دبیری مرضیه برومند از 22 تا 29 شهریورماه در تهران برگزار خواهدشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها