امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104636
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب و ادبیات؛ کتاب «عباس دست طلا» سال 91 از سوی نشر فاتحان منتشر شد و تا سال 93 این کتاب همچنان در چاپ اول باقی ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب و ادبیات؛ کتاب «عباس دست طلا» سال 91 از سوی نشر فاتحان منتشر شد و تا سال 93 این کتاب همچنان در چاپ اول باقی مانده بود تا اینکه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره این کتاب به بیان مطلبی پرداختند که همین توجه رهبر انقلاب به این کتاب، باعث استقبال خوب مخاطبان از آن شد.

کتاب «عباس دست طلا» در زمان برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از فروش 3 هزار نسخه گذشت و در مدت کمی 18 هزار نسخه از این کتاب نیز توسط مردم خریداری شد. 

به گفته حسین مؤذن مسئول روابط‌عمومی و تبلیغات نشر فاتحان، از زمان برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تاکنون بیش از 15 هزار نسخه از کتاب «عباس دست طلا» به فروش رسیده است که اگر چاپ اول آن را نیز که در شمارگان 3 هزار نسخه بوده، به آمار فوق بیفزاییم،‌ تاکنون 18 هزار نسخه از کتاب «عباس دست طلا» به فروش رسیده است.

وی ادامه می‌دهد: تاکنون بیش از 6 چاپ از کتاب «عباس دست طلا» منتشر و روانه بازار نشر شده است که چاپ هفتم این کتاب نیز در شمارگان 3 هزار نسخه رو به اتمام است و به زودی چاپ هشتم تا دهم آن را آغاز خواهیم کرد. 

مؤذن در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در چاپ پنجم به بعد، ویرایش جدید و مقدمه دوم نویسنده نیز افزوده شده است، می‌افزاید: به دلیل استقبال خوب مخاطبان از کتاب «عباس دست طلا»، نتوانستیم این مراحل را نیز در نظر بگیریم به همین منظور این کتاب با همان ویرایش قبلی در دسترس عموم قرار گرفته است.

وی بیان می‌کند: پیش بینی نشر «فاتحان» این است که در هفته دفاع مقدس و در نهایت تا پایان سال جاری 20 هزار نسخه دیگر از کتاب «عباس دست طلا» منتشر و روانه بازار نشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، ‌نشر «فاتحان» چاپ‌های جدید کتاب «عباس دست طلا» را با همان قیمت قبلی یعنی 6000 تومان به مخاطبان ارائه می‌کند. 

گفتنی است، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان جنگ درباره کتاب «عباس دست طلا» به بیان مطلبی پرداختند که در پشت جلد این کتاب آورده شده است که در ذیل از خاطرتان می‌گذرد: این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه‌کاری‌ها خاطرات می‌گیرند، این هم کار خیلی خوبی است. ما دو جلد از این کتاب‌های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات (گفته) خواندم. خیلی خوب بود انصافاً، مخصوصاً کتاب ایشان، هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می‌دید. خداوند انشاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر (ص) محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد.»
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار