امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104646
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه سی ان ان گزارش کرد که اعتراضات آرام در فرگوسن شب گذشته در سومین شب از اجرای قانون منع آمد و شد بعد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه سی ان ان گزارش کرد که اعتراضات آرام در فرگوسن شب گذشته در سومین شب از اجرای قانون منع آمد و شد بعد از آن به خشونت کشیده شد که معترضان به سمت مأموران پلیس بطری پرتاب کردند.

بن‌بست به وجود آمده بین پلیس و معترضان به اندازه‌ای شدید شده است که شبکه «سی ان ان» به طور زنده در حال پخش تظاهرات شهر «فرگوسن» است.

گزارشها حاکی از آن است که پلیس به سمت معترضان نارنجک و گاز اشک‌آور پرتاب می‌کند و صدای تیراندازی به گوش می‌رسد. 

از طرف دیگر «باراک اوباما»، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر خواهان برقراری آرامش در شهر فرگوسن، در ایالت میسوری شد و گفت که «اریک هولدر»، دادستان کل آمریکا قرار است، فردا، چهارشنبه، به فرگوسن سفر کند تا در جریان تحقیقات دولت فدرال از حادثه قتل یک جوان ۱۸ ساله سیاه پوست به دست پلیس قرار بگیرد.

نیروهای گارد ملی آمریکا با خودروهای زرهی و تجهیزات جنگی در شهر «فرگوسن» مستقر شده‌اند. این اقدام بنا بر درخواست «جی نیسکون» فرماندار ایالت «میسوری» صورت گرفته است.

شبکه سی ان ان تصاویری را نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مأموران پلیس آمریکا در حالیکه ماسک به صورت دارند و لباس‌های زرهی پوشیده‌اند با اسلحه‌های خود به سمت معترضان حرکت می‌کنند.

یک مأمور پلیس نیز از پشت بلندگو به معترضان در حالیکه زنجیره‌ای از مأموران پلیس به سمت معترضان حرکت می‌کنند، هشدار می‌دهد هرچه سریعتر محل را ترک کنند.

خبرنگار سی ان ان گزارش کرد که پلیس به آنها هشدار داده است که هرچه سریعتر منطقه را ترک کنند و دیگر این محل امن نمی‌باشد و برنامه زنده سی ان ان قطع شد.

بر اساس این گزارش، مأموران پلیس چند نفر از معترضان را که هنوز تعداد آن مشخص نیست دستگیر کردند.
در حال تکمیل..

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها