امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104662
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام براتی مسئول مجمع موسسات جهانی انقلاب اسلامی ایران در همایش مقاومت تا ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام براتی مسئول مجمع موسسات جهانی انقلاب اسلامی ایران در همایش مقاومت تا پیروزی امروز (سه‌شنبه) در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت:‌انقلاب کبیر اسلامی و فرامین حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رسالت و مأموریت جهانی خود را در حمایت از همه مسلمانان و محرومین و مستضعفین و مردم آزاده جهان می‌بیند و از همین روست که ما خود را شریک غم همه مستضعفان عالم می‌دانیم.

وی افزود: این روزها دنیا شرایط پرتلاطمی را تجربه می‌کند چون جبهه استکبار یک درصدی‌های ظالم در نهایت ددمنشی به جنایت علیه بشریت مشغول هستند.

حجت‌الاسلام براتی اظهار داشت: آنچه امروز در غزه عزت و مقاومت می‌گذرد،‌صحنه پایداری یک ملت بر سر عزت ملی و آرمان‌های دینی است و اتفاقات غزه تنها یک جنگ نیست بلکه یک جنایت سازمان‌یافته علیه بشریت و نسل‌کشی وحشیانه از سوی گرگ‌های کودک‌کش است که در کمال تأسف شاهد هستیم که یک درصدی‌های زورگو با امپراتوری‌های رسانه‌‌آی خود به  دنبال سرپوش گذاشتن بر جنایت‌های غزه هستند.

مسئول مجمع موسسات جهانی انقلاب اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ما حمایت بی‌پایان خود را به مردم شریف غزه و همه رزمندگان مقاومت اسلامی اعلام می‌داریم و مردم غزه بدانند که ملت ایران تا پایان راه در کنار شما و آرزوی مقام معظم رهبری آن گونه که در نماز عید فطر امسال مطرح کردند که رساندن تسلیحات دفاعی به کرانه باختری را ادامه خواهیم داد.

حجت‌الاسلام براتی گفت:‌ آموزه‌های انقلابی به ما می‌گوید همانطور که در کنار ملت مسلمان و مظلوم غزه هستیم و با آنها همبستگی داریم ولی یادمان نمی‌رود که در آرمان‌های انقلاب ما دفاع از همه آزادیخواهان نیز وجود دارد و حمایت خود را از همه رنگین‌پوستان آمریکا در شهر فرگوسن و تلاش آنان برای آزادی و رفع تبعیض‌های صورت گرفته علیه آنان اعلام می‌داریم.

وی در پایان گفت:‌ باید به ملت مقاوم فلسطین و غزه که انتفاضه سنگ راه انداختند تأسی کنیم که این افراد دفاع از کیان دینی و عزت ملی را فراهم آوردند و باید یک جنبش جهانی برای بازسازی غزه راه‌اندازی شود تا در کنار انتفاضه سنگ، انتفاضه آجر راه بیفتد  تا بتوانیم غزه را آبادتر و مقاوم‌تر و سرافرازتر از قبل ببینیم.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها