امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104674
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حکم محمد حمزه زاده قائم مقام رئیس و معاون هنری حوزه هنری خطاب به محسن یزدی آمده است: «نظر به تاسیس "

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حکم محمد حمزه زاده قائم مقام رئیس و معاون هنری حوزه هنری خطاب به محسن یزدی آمده است: «نظر به تاسیس " مرکز فیلم مستند سوره"،  جناب‌عالی را که حائز شایستگی‌های حرفه‌ای هستید و برخوردار از تعهد انقلابی و اسلامی، به مدیریت این مرکز منصوب می‌کنم.

فیلم مستند، به منزله یکی از شاخصه‌های هنر سینما، این توانایی را دارد که بهترین وجه ممکن مبین آرمان های انقلاب اسلامی باشد.

در عصری به سر می بریم که سرزمین اسلامی مان دو واقعه بزرگ تاریخی، اجتماعی، و دینی – انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع هشت ساله مردمی – را با تمام وجود تجربه کرده است. هر چند حقیقت این وقایع عظیم تر از آن است که از دریچه دوربین های فیلمبرداری قابل ثبت باشد، بی شکف فیلم مستند یکی از موثرترین و بهترین امکانات برای ثبت و ضبط و نمایش خلاقانه و مسئولانه زوایایی درخشان از این عظمت تاریخی است.»

در ادامه این حکم آمده است: «به همین سبب، با توجه به اساسنامه این مرکز، توقع دارم برای تحقق اهداف زیر برنامه ها و فعالیت جدی داشته باشید:

1. توسعه و احیای اندیشه تابناک اسلام ناب محمدی در میان مردم، به ویژه نسل جوان جامعه؛

2. دفاع از اصول اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب و شناساندن توطئه‌های بیگانگان و تبیین اقناعی مکاتب الحادی و انحرافی و مبارزه با آفت های دینی؛

3. گسترش کیفی و کمی تبلیغات دینی و برانگیختن احساس مسئولیت عمومی در قبال اسلام و نظام جمهوری اسلامی.

تردیدی نیست که آنچه بر زبان حق گوی مستندسازان انقلابی جاری می شود مخاطبان پرشماری در سراسر جهان تشنه عدالت و راستی دارد».

محسن یزدی روزنامه‌نگار و مستندساز است که در کارنامه خود تولید فیلم‌های مستند «99درصد» درباره جنبش وال‌استریت و «مسافر ایران» درباره حضور یک مادر شهید لبنانی در ایران را دارد. وی همچنین جایزه جشنواره فیلم مردمی عمار را به خاطر ساخت «99درصد» کسب کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار