امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104682
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 21
احمد چلداوی عضو هیأت عملی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه روال غیرقانونی که ...

احمد چلداوی عضو هیأت عملی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه روال غیرقانونی که وزارت علوم در یک سال گذشته دنبال کرده است، برای همگان واضح است، گفت: کسانی که علنا از وزیر علوم دفاع می‌کنند باید مسئولیت فتنه جدیدی که فتنه‌گران به دنبال کلید زدن آن از دانشگاه‌ها هستند را بپذیرند و بعدها در برابر اذهان دانشگاهیان پاسخگو باشند.

وی افزود: چرا حامیان داخلی وخارجی فتنه 88 در روزهای اخیر با جنجال تبلیغاتی خود علنا از وزیر علوم حمایت می‌کنند؟ آیا آنها خیرخواه نظام و وزارت علوم شده‌اند؟

«مگر امام (ره) نفرمودند که اگر دیدید دشمنان اسلام از شما تعریف و دفاع می‌کنند بدانید یک جای کارتان غلط است».

رئیس سابق دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت تصریح کرد: واضح است که حمایت‌های مهاجرانی (وزیر فراری دولت اصلاحات) خاتمی و شبکه بی‌بی‌سی از وزیر علوم نشان از هماهنگی سیاست‌های آنان دارد. 

این استاد دانشگاه خطاب به مجلس گفت: مجلس از تهدیدات بی‌منطقان سیاسی که نقش نظارتی مجلس را برنمی‌تابند، نترسند و به وظیفه قانونی خود عمل کنند و  9 دی دیگری را رقم بزنند.

چلداوی در پایان خطاب به لاریجانی گفت: انتظار ما از ریاست مجلس این است که همانگونه که تاکنون در مقابل فتنه‌گران موضع سریع و انقلابی داشتند اکنون نیز در کوتاه کردن دست فتنه‌گران از وزارت علوم انقلابی عمل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها