امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104684
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۵
تعداد بازدید: 23
علی‌ علیلو در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به تصمیم امروز شورای رقابت و خودروسازان برای کاهش قیمت خودرو، ...

علی‌ علیلو در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به تصمیم امروز شورای رقابت و خودروسازان برای کاهش قیمت خودرو، اظهار داشت: اگر این کاهش قیمت 3 درصدی، آغازی برای روند کاهش قیمت خودرو است، ما از خودروسازان تشکر می‌کنیم ولی اگر به منظور کاهش فشار افکار عمومی و یا مرهم گذاشتن بر زخم موجود، قیمت خودرو کاهش یافته است، این مسئله قابل قبول نیست و در واقع کاهش 3 درصدی مسکنی برای قیمت خودرو است، نه یک درمان.

وی ادامه داد: مجلس تا زمانی که قیمت خودرو کاهش قابل قبولی پیدا نکند و کیفیت مناسبی در تولیدات داخلی ایجاد نشود، کوتاه نمی‌آید و این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

علیلو با بیان اینکه کاهش 3 درصدی قیمت خودرو، کافی نیست، اظهار داشت: اگر قرار است با این کاهش 3 درصدی، پرونده کاهش قیمت خودرو مختومه شود، مجلس با آن مقابله خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه کمیسیون صنایع فرمول قیمت‌گذاری خودرو شورای رقابت را قبول ندارد، گفت: فرمول علمی‌تر و بهتر دیگری برای قیمت‌گذاری خودرو وجود دارد که با صنعت خودرو و همچنین مصرف‌کننده سازگارتر است و باید فرمول مناسبی برای قیمت‌گذاری خودرو تعیین شود که خروجی آن به نفع مردم باشد.

وی با بیان اینکه بعد از تعطیلات مجلس، جلسه‌ای توسط کارگروه کمیسیون صنایع و شورای رقابت تشکیل نشده است، گفت: منتظر دریافت یکسری اطلاعات از شرکت‌های خودروساز بودیم، ولی این شرکت‌ها با ما همکاری نکردند و اطلاعات لازم را ارائه نکردند که در این مورد اقدام قانونی را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها