امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104698
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، جواد سلیاری دقایقی پیش در گفت‎وگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت آتش‎سوزی روز گذشته پارک ملی گلستان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، جواد سلیاری دقایقی پیش در گفت‎وگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت آتش‎سوزی روز گذشته پارک ملی گلستان اظهار داشت: آتش‎سوزی روز گذشته پارک ملی گلستان که شب گذشته مهار شده بود هنوز به صورت کامل اطفاء نشده است.

وی ادامه داد: روندگی و پیشروی آتش به سمت‎های گوناگون پارک کنترل شده و پیشروی آن متوقف شده اما هنوز آتش در منطقه به صورت کامل اطفاء نشده و آتش‎های زیر خاکستر در کنده‎های درختان همچنان شعله‎ور است و دود در منطقه دیده می‎شود.

رئیس پارک ملی گلستان خاطرنشان کرد: برای اطمینان از اطفاء کامل حریق، تمامی عوامل در منطقه حاضر هستند و باید پس از پایش کامل منطقه و اطمینان از خاموش شدن کامل آتش منطقه را ترک کرد؛ زیرا امکان دارد هر لحظه آتش گسترده‎تری در منطقه رخ دهد.

سلیاری در خصوص وسعت آتش‎سوزی افزود: در حال حاضر نمی‎توان به صورت دقیق نسبت به این موضوع اظهارنظر کرد اما نزدیک به 100 هکتار طعمه حریق شده است.

وی علت این آتش‎سوزی را هم آتش‎افروزی مسافران و عدم خاموش کردن آن پس از ترک منطقه اعلام کرد و تصریح کرد: آتش‎سوزی روز گذشته در منطقه‎ همجوار منطقه سلیمان‌کشته که چندی‎ پیش شاهد سوختن آن بودیم به وقوع پیوست.

انتهای پیام/83004/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها