امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1047
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۷
تعداد بازدید: 174
ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره به اعلام نتایج ...

ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دکترا در ساعت 18 امروز، گفت: در این آزمون 45 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

به گفته وی بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کارنامه نتیجه اولیه آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز سال 92 ساعت 18 امروز دوشنبه 26 فروردین‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی WWW.SANJESH .ORG قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از امروز به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای شامل نام خانوادگی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد ضمن مشاهده کارنامه خود از آن پرینت تهیه کنند.

وی افزود: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند باید پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی(دفترچه شماره 2) از سایت سازمان سنجش، ضمن مطالعه دقیق این دفترچه حداکثر 50 کدرشته محل تحصیلی را از میان کدرشته‌ محل‌های تحصیلی کدرشته امتحانی مربوط انتخاب کرده و آنها را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها