امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104702
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید هادی باغبانی مستندساز ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت شهید هادی باغبانی مستندساز شهید گفت: اوایل انقلاب جریان نهضت آزادی به عنوان ستون پنجم دشمن شناخته می‌شد نهضت آزادی که با حکم حضرت امام و توصیه خیلی از آقایان این فرصت را پیدا کره بود که عملاً مملکت دست آنها باشد بلایی را سر کشور آورد که پرونده آنها برای همیشه بسته شد اما نهضت آزادی تنها یک جریان سیاسی نبود بلکه یک تفکر وابسته به غرب بود که هنوز هم وجود دارد.

وی ادامه داد: اینکه چرا در این مجلس شهید آن هم شهید باغبانی که شهید اسلام حساب می‌شود از تاریخچه شوم غربزدگی حرف می‌زنم به این دلیل است که نباید ساده‌انگاری کنیم و باید ریشه‌های دشمن را از بین ببریم.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر تصریح کرد: اینکه چرا در اوایل انقلاب به این جریانات غربزده ستون پنجم می‌گفتند را می‌توان در فرمایشات امام دید حضرت امام به طور کلی در صحیفه خود 11 مرتبه از کلمه لیبرال و لیبرال‌ها استفاده کردند که 10 مرتبه از آن به چند ماه آخر عمرشان مربوط می‌شود در واقع حضرت امام از غربزده تحت عنوان لیبرال‌ها 10 بار پس از انقلاب و در ماه‌های پایانی حرف زدند و تمام دفعاتی که این کلمه را به کار بردند در کنار آن از کلمه منافقین هم استفاده کردند. در یکی از آنها منافقین را توضیح می‌دهند و می‌‌گویند همان منافقینی که سر پدری را سر سفره افطاری کنار زن و بچه‌اش گوش تا گوش می‌برند و منظور از منافقین تروریست‌هایی خونریزی هستند که همین الان هم حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: امام راحل به ما آموخت که لیبرال‌ها و منافقین و تروریست‌ها و تکفیری‌ها یکی هستند و این تصور غلطی است که تکفیری بودن وحشی‌گری است اما غربزدگی وحشی‌گری نیست.

پناهیان در ادامه بیان داشت: یادمان می‌آید که پای تشیع‌جنازه شهدایی که از کردستان می‌آمدند شعار مرگ بر لیبرال را سر می‌دادیم و امروز هم پای تشیع شهدایی مثل شهید باغبانی باز باید مرگ بر لیبرال گفت. تکفیری‌ها و داعشی‌ها تکلیف‌شان معلوم است و خود غربی‌ها اعلام کردند تکفیری‌ها ولیده شوم جامعه غربی و آمریکایی هستند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر تأکید کرد: کسانی که 8 سال در مسندهای کلیدی کشور و قبل و بعد از آن نغمه‌های غربی‌گرایی سر می‌دادند خجالت نمی‌کشند؟ حضرت امام در ماه‌های پایانی عمرشان 10 مرتبه از کلمه منافقین در کنار لیبرال‌ها استفاده کردند تا این حماقت را از ما برطرف کنند که لیبرال‌ها از منافقین و جریان ددمنشانه جدا نیستند.

وی در ادامه خطاب به مستندسازان حاضر در این برنامه گفت: اگر قرار است فیلمی در دفاع از مظلوم ساخته شود و در آن جریان لیبرال دموکراسی محکوم نشود خیانت به شهدا است نغمه‌های شوم غربزدگی باید با خون این شهدا پاک شود و اگر می‌بینید جوانان در اوج مظلومیت به دست تکفیری‌ها کشته می‌شوند تردید نکنید به دلیل نفوذ همین جریان لیبرال‌ها در داخل کشور ما است که اگر این جریان به این کشور نفوذ نکرده بود ما امروز قدرتی داشتیم که می‌توانستیم منطقه را نجات دهیم.

پناهیان ادامه داد: امروز وزیر اسبق خارجه آمریکا می‌گوید داعشی‌ها را آمریکایی‌ها در منطقه درست کردیم و اینها دقیقاً کاری را می‌کنند که منافقین در کشور خودمان انجام می‌دادند همین سر بریدن‌ها توسط منافقینی انجام می‌گرفت که مورد حمایت لیبرال‌ها بودند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر خاطرنشان کرد: این مجلس در مکانی به نام حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود و من از مسئولین سازمان تبلیغات، مسئولین سازمان صداوسیما، مدیران و همه دانشجویانی که روزی امام گفته بود اگر مسئولین وظیفه‌شان را در جهت ریشه‌کن کردن تفکر لیبرالی انجام ندادند شما خودتان این کار را انجام دهید و باید پرسید امروز چقدر وظیفه‌مان را در جهت ریشه‌کن کردن تفکر لیبرالی انجام داده‌ایم.

پناهیان تأکید کرد: پای تشیع پیکر شهدا می‌شود این حرف‌ها را زد خون شهید باغبانی تازه است چرا که هنوز در مناطقی که این شهید حضور داشت نبرد ادامه داد و کسی که در مجلس این شهید می‌آید نمی‌تواند حسابش را از 2500 کودکی که به جرم محبت اهل بیت در سوریه سر بریده شدند، جدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه کسی فکر نکند این مجلس سیاسی است و تفکر امام تنها برای دوره‌ای خاص بوده است باید بگویم ظلم است کسی که فکر کند این حرف‌ها تنها برای یک دولت است و برای دولت دیگر نیست و خیانت است اگر کسی فکر کند مخاطب این حرف‌ها مثلاً مربوط به وزیر ارشاد است و مربوط به حوزه هنری نیست وی باید از مسئولان حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی پرسید در یک سال گذشته چقدر از فیلم‌های حوزه مربوط به همین سر بریدن‌ها بوده است و در این راستا فیلم ساخته شده است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر با اشاره به اینکه دست کسانی را که با کار هنری به حمایت از مظلوم را می‌شتابند را باید بوسید، گفت: یک حقیقت از فیلم مستند تا بخواهد به سینما تبدیل شود نیاز به یک سیر تحول دارد اما در سینمای ما این سیر تحولی خیلی کند صورت می‌گیرد و اساساً نشانه‌ای از سیر تحول دیده نمی‌شود.

پناهیان ادامه داد: افرادی که زندگی شما و نان شما از حقوق انقلاب اسلامی دارد تهیه می‌شود اینقدر به زندگی نچسبید علیه تکفیری‌ها و غربزده‌ها قیام کنید غربزده‌ها ستون پنجم صهیونیست‌هایی هستند که در غزه دست به این جنایات زدند و غربزده‌ها روسیاه‌تر از آن هستند که کسی بخواهد از آنها دفاع کند.

وی تأکید کرد: غربزده‌ها برای ما فرقی با تکفیری‌ها و داعشی‌ها ندارند و این را امام راحل به ما یاد داده است این افراطی‌های جنایتکار برای ما هیچ فرقی با لیبرال‌ها نمی‌کنند هر دو دو لبه قیچی هستند برای از بین بردن خط میانه‌ای که مظلومانه در حال مقاومت است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر با افسوس از فرصت‌سوزی‌های انجام شده در باب از بین بردن تفکر غرب‌گرایی در کشور گفت: فرصت دفاع مقدس از دست رفت و ما با غرب‌زده‌ها تسویه حساب نکرده‌ایم و همین لیبرالیسم غربی این همه جوانان ما را در جنگ از ما گرفت و بلافاصله غرب‌زده‌ها پس از جنگ دم درآوردند و چانه تکان دادند.

پناهیان افزود: فرصت سوریه از دست رفت، فرصت عراق نیز دارد از دست می‌رود و این همه داعشی‌ها جنایت کردند و ما هنوز برای اینکه بچه‌های‌مان را بتوانیم با سواد ببینیم باید در امتحانات‌شان آموخته‌های لیبرالیسم را پس بدهند تا مدرک بگیرند تا بساط غرب‌زدگی در این کشور برچیده نشود مطمئن باشید سرهای بریده در منطقه زیاد خواهد بود به همین دلیل دوربین‌ها را در دست بگیرید تفکرتان را حرکت دهید تا در این زمینه کار کنید فرصت غزه هم در حال از دست رفتن است و باید کاری کرد.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه هنر در ادامه صحبت‌‌هایش اظهار داشت: هیچ‌کس با هیچ‌کس در این کشور و جامعه اسلامی دشمنی ندارد و ما تنها با کسانی که با افکار پوسیده آب به آسیاب دشمن می‌ریزند مخالف هستیم. اگر این لیبرال دموکراسی دشمن را ریشه‌کن کنیم یک روزه تمام جریان تکفیری در منطقه ریشه‌کن خواهد شد و همانطور که تکفیری‌های برای خودشان تجاوز به نوامیس مردم،‌ سربریدن کودکان و... را مجاز می‌دانند از طرف دیگر جریان لیبرال دموکراسی تمام این جنایت‌ها را برای حفظ خودش مجاز می‌داند و از جریان تکفیری حمایت می‌کند. ما از خون شهدای خود نمی‌گذریم چرا که آنها همان کسانی هستند که دانشمندان هسته‌ای ما را به سهولت شهید می‌کنند و امیدوارم همه هنرمندان، اهالی رسانه و مبلغان به این شهید عزیز (هادی باغبانی) تأسی کنند و دفاع از مظلوم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها