امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104708
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رویکرد ضعیف ...

سیدرضا هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رویکرد ضعیف وزارت علوم اظهارداشت: نزول رتبه‌ علمی ایران در جهان نشان از این دارد که وزارت علوم در یک سال گذشته به جای تمرکز بر روی تولید علم به مسائل سیاسی توجه داشته است.

وی افزود: عده‌ای بر این اعتقاد‌ند که مشکل وزارت علوم تنها بر روی دو یا چند معاونت این وزارتخانه است، این در حالی است که رویکرد وزارت علوم غلط است؛ رویکردی که تنها با تغییر چند معاون عوض نخواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه مسئولان وزارت علوم در مدتی که بحث استیضاح فرجی‌دانا مطرح بود، اقدامات خلاف قانون اخلاق را به اوج خود رساندند، ‌گفت: حال چگونه می‌توان با این افراد که اقدامات غیراخلاقی را به اوج خود رساندند به پیشرفت علمی برسانند، مسئولانی که به جای تمرکز بر تولید علم به سیاسی کاری دست زدند.

هاشمی با بیان اینکه انتظار جامعه دانشگاهی از رئیس مجلس این است که همانند گذشته طبق منافع ملی و اصول انقلاب تصمیمات انقلابی بگیرد، گفت: ما می‌دانیم که رویکردی که وزارت علوم در یک سال گذشته داشته است به جامعه علمی کشور لطمه زده است و حال با تغییر تنها چند معاون قطعا این رویکرد تغییر نخواهد کرد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها