امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104727
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
سیدسجاد موسوی دبیر تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه حضور فرجی‌دانا ...

سیدسجاد موسوی دبیر تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با بیان اینکه حضور فرجی‌دانا به عنوان وزیر علوم در بدنه دولت مایه بی‌آبرویی دولت یازدهم است، گفت: این وزیر باید از بدنه دولت خارج شود و مجلس باید در این زمینه به دولت کمک کند.

وی افزود: مجلس باید برای حفظ آبروی دولت فرجی‌دانا را از کابینه حذف کند زیرا این وزیر برای دولت یازدهم یک ترمز محسوب می‌شود و با سیاسی‌کاری در انتخابات پاشنه آشیل مجموعه دولت شده است.

موسوی خطاب به لاریجانی ادامه داد: عملکرد هیأت رئیسه مجلس در تاریخ ثبت می‌شود و با توجه به اینکه عملکرد یکساله وزارت علوم نشان‌دهنده تنزل رتبه علمی کشور است، مجلس باید رسالت انقلابی خود را بار دیگر نشان دهد.

دبیر تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان اضافه کرد:‌ لابی درمانی و زد و بند جواب نمی‌دهد و مجلس در صورت مسامحه هرگز از طرف جریان دانشجویی بخشیده نمی‌شود و اگر مجلس در این قضیه مسامحه کند لکه ننگی بر دامان مجلس است.

وی گفت:‌ آقای لاریجانی! فردا از حقوق تمام ملت به خصوص دانشجویان انقلابی دفاع کنید زیرا قاطبه تشکل‌های دانشجویی خواهان استیضاح وزیر علوم هستند.

موسوی اظهار داشت:‌ نمایندگان مجلس حتما پیام دانشجویان را دریافت می‌کنند و فضای کلی مجلس نیز به استیضاح رأی می‌دهد.

به گفته موسوی دولت باید نفر چهارم پیشنهادی به عنوان وزیر علوم را عاقلانه‌تر انتخاب کرده و اشتباهات گذشته را در معرفی وزیر تکرار نکند و حتما باید نسبت وزیر پیشنهادی علوم با فتنه را در نظر بگیرد و وزیر بعدی نیز نباید اشتباهات فرجی‌دانا را در دانشگاه‌ها تکرار کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها