امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104728
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
علیرضا کریمی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: انتظار جریان

علیرضا کریمی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: انتظار جریان دانشجویی و دانشگاهیان از مجلس شورای اسلامی این است که وظیفه خود را در قبال ملت ایران به درستی انجام دهند و مطمئنا از رئیس و نمایندگان مجلس انتظار داریم پس از تمام فرصت‌هایی که به وزیر علوم دادند و پس از چشم‌پوشی از خطاهای وی و تذکراتی که فرجی دانا رعایت می‌کرد به وظیفه خود در رأی دادن به استیضاح عمل کنند.

وی افزود: رئیس مجلس و نمایندگان باید قاطعانه از حق قانونی مردم دفاع کنند و اجازه ندهند فشارهای رسانه‌ای سبب بروز مشکل در انجام وظیفه آنها شود.

وی خطاب به لاریجانی گفت: آقای لاریجانی! شما امروز در نقطه تاریخی قرار دارید و باید این فرصت را مقتنم شمرده و اجازه لابی‌گری و قانون‌شکنی به کسی را ندهید زیرا وظیفه و رسالت مجلس حفظ کیان ملی است و شما باید از کسانی که در این زمینه مشکل ایجاد می‌کنند جلوگیری کنید.

وی گفت: استیضاح وزیری که تخلف بسیاری انجام داده است باید با قاطعیت انجام شود زیرا به این وزیر یک ماه نیز فرصت داده شد ولی همچنان به مشی اشتباه خود ادامه داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها