امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104733
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
میلاد بهمئی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به استیضاح وزیر ...

میلاد بهمئی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به استیضاح وزیر علوم ضمن یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با دانشگاه و تولید علم در کشور، گفت: نمایندگان مجلس در روز استیضاح وزیرعلوم باید نگرانی‌ها و بیانات رهبری را در نظر داشته باشند و برای برطرف کردن آن تلاش کنند.

وی با بیان اینکه امروز دانشگاه قربانی بی‌تدبیری برخی از دولتمردان شده است، ادامه داد: نمایندگان مجلس نباید بحث تفاهم با دولت را با اجرای قانون و رسیدگی به تخلفات ادغام کنند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان، ادامه داد: مجمع نمایندگان استان لرستان همیشه توجه ویژه‌ای به دانشجویان و دانشگاهیان داشته‌اند و این‌بار خواست دانشجویان از آنها این است که این استان بر عدم رأی اعتماد به فرجی دانا توجه کنند.

این فعال دانشجویی به عملکرد وزیر علوم اشاره کرد و تصریح کرد: عملکرد وزارت علوم در این مدت کاملاً مشخص است و ما با توجه به کارنامه بسیار بد فرجی‌دانا، خواستار استیضاح و عدم رأی اعتماد به وی هستیم.

بهمئی در ادامه گفت: وزیر علوم با انتصاب‌های مسئله‌دار و با جنجال‌ها و موضع‌گیری‌های خود چراغ امید و پیشرفت را در دانشگاه‌ها خاموش کرد.

وی تصریح کرد: رأی اعتماد دوباره به فرجی دانا بی‌شک نتیجه‌ای جز عقب‌گرد علمی و فرهنگی در دانشگاه‌ها ندارد و ظلم به علم، دانشگاه و دانشجویان است.

بهمئی در خاتمه با اشاره به اینکه ایران دو پله در تولید علم عقب‌نشینی کرده است، گفت: این نتیجه باج‌دهی فرجی دانا به فتنه‌گران است و از نمایندگان مجلس و همچنین رئیس مجلس به عنوان سردمدار دفاع از انقلاب خواستاریم در استیضاح وزیر علوم به هیچ وجه کوتاهی نکند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها