امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104736
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با صدور بیانیه‌ای ضمن تکذیب خبر برخی رسانه‌ها در حمایت این

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با صدور بیانیه‌ای ضمن تکذیب خبر برخی رسانه‌ها در حمایت این تشکل دانشجویی از فرجی دانا، اعلام کرد: به صراحت اعلام می کنیم که از عملکرد یکساله وزارت علوم ناراضی هستیم و قطعا این دروغ پراکنی رسانه‌ای را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.
متن این نامه بدین شرح است:

«بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت بنا به رسالت خود نامه‌ای را به ریاست و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از استیضاح وزیر علوم و انتقاد از عملکرد یکساله این وزارتخانه صادر کرد.

اما در این میان روزنامه ایران ارگان رسمی دولت در مطلبی کذب در صفحه 3 شماره 27 مرداد 93 خود مدعی حمایت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از فرجی دانا وزیر علوم شده است.

این روزنامه در مطلبی مدعی حمایت جامعه دانشگاهی از اقدامات وزیر علوم شده است،اما با توجه به متن خلاف واقع این روزنامه، می‌توان به باقی آمارهایی که این روزنامه منتشر می‌کند اعتماد کرد؟

آیا رواست روزنامه‌ای که به عنوان ارگان رسمی دولت راستگویان و با پول بیت‌المال منتشر می‌شود به دست افرادی اداره شود که برای رسیدن به اهداف خود دست به هر دروغ پردازی می‌زنند؟

بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت بار دیگر به صراحت اعلام می کند که از عملکرد یکساله وزارت علوم ناراضی است و قطعا این دروغ پراکنی رسانه‌ای را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها