امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104743
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
میکائیل دیانی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون استیضاح ...

میکائیل دیانی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پیرامون استیضاح وزیر علوم، گفت: آنچه که جریان دانشجویی امروز از نمایندگان مجلس طلب می‌کند احقاق حق قانونی مردم و عمل به قانون است که استیضاح وزیران و نظارت بر حکم عملکرد آنها نیز جزء این قانون محسوب می‌شود.

وی با اشاره به عملکرد وزیر علوم در یک سال گذشته و تذکرات مکرر مقام معظم رهبری، گفت: به نفع دولت و پیشرفت علمی کشور است که مسیر وزارت علوم سریع‌تر به جاده صحیح باز گردد و نمایندگان مجلس در این زمینه وظیفه خطیری دارند.

عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه لاریجانی به عنوان نخبه مجلس باید رسالت خود را در استیضاح وزیر علوم به خوبی انجام دهد، گفت: لاریجانی و نمایندگان بدانند که عملکرد آنها در تاریخ کشور ثبت می‌شود.

وی اضافه کرد: افراد مهم مجلس مانند باهنر باید موضع‌گیری صریح خود را در رابطه با استیضاح وزیر اعلام کنند و بقیه نمایندگان نیز باید این رسالت تاریخی را مد نظر قرار دهند زیرا اگر فردا اشتباه تاریخی انجام شود جامعه دانشجویی این اشتباه را فراموش نمی‌کنند و در آینده این اشتباه جزء کارنامه نمایندگان قرار می‌گیرد.

دیانی اظهارداشت: جنبش دانشجویی در برابر دفاع از نظام ساکت نمی‌نشیند و کارنامه نمایندگان را به سمع‌و نظر مردم می‌رساند و نمایندگان نیز باید تحت فشارهای دولتمردان مرعوب نشده و وظیفه خود را به درستی انجام دهند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها