امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 104746
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
محمدرضا خانلری عضو کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از رویکرد یک ساله ...

محمدرضا خانلری عضو کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن انتقاد از رویکرد یک ساله فرجی دانا در وزارت علوم اظهار داشت: انتظار از وزیر این بود که به خواسته‌های مجلس احترام بگذارد چرا که واقعیت آن است که نمایندگان مجلس زبان گویای مردم هستند اما عملکرد یک ساله وزیر علوم نشان از این موضوع ندارد.

وی افزود: اصرار فرجی دانا در به کرسی نشاندن سیاست‌های غلط خود نشان از عدم قابلیت وی در اداره وزارت علوم دارد.

عضو هیأت علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین در ادامه تصریح کرد: نمایندگان ملت موظف و متعهد به رعایت مصالح نظام و تلاش برای رسیدن به اهداف نظام هستند. در این میان طبیعی است که انتظار از رئیس مجلس با سوابق برجسته انقلابی گذشته وی بیش از دیگران است.

رئیس کانون دانشگاهیان استان قزوین تأکید کرد: انتظار دانشگاهیان از لاریجانی این است که همچون گذشته نسبت به فتنه‌گران موضع انقلابی بگیرند و اجازه فعالیت آنان در دانشگاه‌های کشور را ندهند.

خانلری تصریح کرد: دانشگاهیان انتظار دارند حال که بدخواهان نظام فرایند طبیعی استیضاح وزیر علوم را سیاسی جلوه می‌دهند رئیس مجلس به مسئولیت انقلابی خود به خوبی عمل کند.

عضو کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در پایان گفت: به کارگیری افراد شاخص در فتنه 88 در مسئولیت‌های بالایی وزارت علوم نشان از بی‌تدبیری فرجی‌دانا دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها